Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elmondanátok, hogy ebben a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok, hogy ebben a helyzetben ti mit tennétek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú osztálytársam. És van egy legjobb barátnőm is. A fiú nagyon menő a sulinkba. Szóval a barátnőm másfél éve szerelmes belé. Mindig segítettem neki, hogy jöjjenek végre össze, de soha nem sikerült, pedig úgy vettem észre, hogy a fiúnak is tetszik a legjobb barátnőm! Én elég jóban vagyok már régóta ezzel a fiúval, de tényleg csak haveri stinten. Sokszor ugratjuk egymást. Viszont azt eddig is tudtam, hogy ha a fiú közelében voltam mindig mosolyogtam meg ilyenek! De tényleg csak ennyi! Viszont tegnap voltunk kirándulni az évfolyammal Nyíregyházán. Elég közel ültünk a barátnőmmel ehhez a fiúhoz. Hülyültünk. Aztán elmentunk egy helyre ahol a fiúval ugrattuk egymást. Azt láttam, hogy zavarja a barátnőmet. Abbahagytam. Aztán elmentünk egy helyre ahol párba kellett állni és úgy voltak a feladatok. A fiú megkérdezte, hog leszek e vele. Eleinte örültem és igent mondtam, de aztán észrevettem h szomorú lett a barátnőm, ezért visszautasítottam. Visszafelé a vonaton egyedül ült ez a fiú és mindig hívta maga mellé a lányokat beszélgtni. Először a barátnőmet hívta. Ez engem egy kicsit zavart( tényleg nem direkt) de nem zavartam meg őket. Aztán hívott engem, de én nem mentem. Aztán hívott egy harmadik(!) lányt akivel szintén nagyon jól elszórakozott! Én ekkor döntöttem el, hogy teljes mértékben békénhagyom mert nem akarom megbántani a barátnőmet és amugy is nem akarok a sok lány közül az egyik lenni. Elkezdtem zenét hallgatni de hívott hogy menjek oda és állandóan befogta a számat. Végül nem is vettem róla tudomást. Ezután otthagyta a barátnőmet és engem és odaült ahhoz a harmadik lányhoz. Onnantól kezdve hozzá se szóltam. A barátnőma azért próbálkozott. És ott ült a vonatút végéig. Nagyjából ennyi. Szóval lenne néhány kérdésem.

Szerintetek ki tetszik neki?

Mit csinálnátok a helyembe?

Hagyjam vagy ne?

És mi van ha engem tényleg csak haverilag bír?

Kérlek értelmes válaszokat küldjetek!



2016. máj. 27. 20:24
 1/7 A kérdező kommentje:

Jah és azt lehagytam hogy útközben még

Kergetett meg ilyenek.

16/L

Szeged

2016. máj. 27. 20:27
 2/7 anonim ***** válasza:
Hagynám a fenébe. 16/L
2016. máj. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ertem:(azt hiszem meg is fogadom a tanácsodat:(amugy azt meg hozzatennem h most nem kishitusegbol mondom de szerintem a harom lany kozul en vagyok a legcsunyabb.
2016. máj. 27. 21:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Mivel én fiú vagyok megverném.

Mondjuk az is iga, hogy te lány vagy.

Szerintem hagyd, mert

1. A szerelem hülyeség

2. Mi az indokot hogy ne hagyd? Mert szerintem semmi.

3. Az a barátnőd magánügye, hogy mit szeretne, de mindenképpen azt csinálnám amitől jobb neki.

2016. máj. 28. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*iga=igaz
2016. máj. 28. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat! Segiteni fogok a lanynak hogy sikeruljon neki, en meg csak elfelejtem valahogy
2016. máj. 28. 10:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Az vagyok, aki a #4-est írta.

Azóta rájöttem, hogy az hogy megverünk valakit, nem helyes. Így valahogy máshogy kéne rendezni, ha egy ilyen esetben a fiú nem cselekedett tisztességgel, elég figyelemmel.

2023. febr. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!