Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szeretem de már nincs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem de már nincs mit tenni?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel hónapokig kavartunk, először csak azért mert élvezte ő is és én is a testi kontaktot, aztán belémszeretett és az utóbbi pár hónapban annak ellenére, hogy testileg egymáséi voltunk, nem éreztem hogy szerelmes lennék belé, aztán többször is döntés elé állított de én folyton elodáztam a döntést vagy visszautasítottam, és most egy pár hete rájöttem, hogy én is ugyanúgy szeretem őt, de már nem akar tőlem semmit, azt mondta, hogy maradjunk barátok, de már nem érez szerelmet, se semmit, kiábrándult belőlem. Ez lehetséges? Hogyan szerezzem vissza? Nagyon elbaltáztam de van még remény? Én voltam az első szerelme, ő is nekem..19/f 19/l

2016. júl. 14. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ülj le vele, és beszéld meg ezt a dolgot.
2016. júl. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Probaltam de nem akar rola beszelni, meg hagyjam ezzel, pedig nagyon szerelmes volt belem, olyanokat csinalt amit soha nem tudtam volna elkepzelni hogy valaki csinalna ertem. Es most en vagyok ennyire szerelmes de mar belepusztulok ebbe, hogy elrontttam es mar nem lehet visszacsinalni, ha hagyom kis idore szerintetek hianyoznek neki?
2016. júl. 14. 19:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat,pedig ezen nem hiszem,hogy tudsz valtoztatni. Ha tenyleg szerelmes volt,es ezt a tudtodra is adta,te meg visszautasitottad,akkor sajnos ennyi. Ilyenek vagyunk mi,lanyok. Probalkozz azert,hatha o is azt a csoportot kepviseli,akiket meg lehet bekiteni. Csak legyel vele olyan,mint o volt akkor veled. Ha tenyleg szereted,ereztesd vele,hogy csak o kell es senki mas. Tolts vele sok idot,keresd nagyon sokszor. Tobbszor,mint eddig. Meg bokolj neki,meg stb. Hajra:)
2016. júl. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt mondja hogy ne bokoljak neki meg a szerelmes temat is hagyjam, es ha sokszor keresem akkor mar zavarja hogy rajta logok folyton. En nem ertem hogy ilyen mely szerelem hogy valt semmive ilyen gyorsan?!
2016. júl. 16. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!