Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan aki pár hónap után...

Volt olyan aki pár hónap után a párjához költözött? Annyira szerelmes vagyok itthon semmi sem tart

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 21:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%
És utánna pár hónap múlva kiábrándulsz - akkor hobá fogsz költözni?
2010. jan. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
mindig van b terv.most is:) de ez egyszerűen nem következhet be, ez szerelem... meg gyakorlatilag már Nála lakok, heti 5napot ott töltök..
2010. jan. 18. 22:08
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Szüleim. 72 nap után házasodtak, 27 éve együtt vannak. 20 évig tökéletesen működött a házasságuk, utána faterom elcseszte. Szóval 2 hónap után volt összeköltözés, esküvő, minden. Azóta 3 szép gyerekük is van :D:D

Sok sikert neked is kérdező! :)

2010. jan. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
100%

Szia!

Na most azt sem tudni, hogy végülis hány éves vagy, dolgozol, stb...

Lényegében én 19 évesen jöttem össze a férjemmel, és mondhatni rögtön hozzá is költöztem. Ő ugyanannyi idős, mint én. Épp 2009 decemberében volt 10 éve, hogy együtt vagyunk. Azóta feleségül vett, és van 2 gyermekünk. Még mindig nagyon szeretjük egymást!

Igaz nem mindenki ilyen szerencsés. Ez rajtatok múlik!

Üdv. Angi

2010. jan. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
100%

Szia.Én tapasztalatból mondom,hogy ne tedd.Én 6 hónap után költöztem a pasimhoz,de előtte is így voltam mint Te,hogy szinte egész héten nála voltam.Megbántam.Korai volt.3 hónap együtt élés után hazaköltöztem.Rájöttem még sem ismerem eléggé.Pedig olyan szerelmes voltam mint még soha.

És azóta külön vagyunk...most másfél éve vagyunk együtt és az eljegyzésünket tervezgetjük.Hidd el, hagyd hogy így működjön ahogy most.De ez persze csak az én véleményem.De kívánom Te nagyobb szerencsével járj,ha mégis úgy döntesz...

Ne kapkodd el, én azt tettem és hónapokig utána ez motoszkált a fejemben.

Sok sikert

Szió

F.24

2010. jan. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Én a férjemmel 5 évig jártunk,majd esküvő,és összeköltözés.

8 év után barátként elváltunk,mert rájöttünk nem vagyunk egymáshoz valók.A második férjemet amikor megismertem 3 hét után összeköltöztünk,és azóta is lángol a szerelem köztünk,pedig ennek 9 éve..

Szóval bármi lehetséges....Lehet,hogy ő az igazi,de ha hozzá költözöl akkor is legyen lehetőséged lépni,ha nem jönne össze.

2010. jan. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Pár nap közös nyaralás után hozzám költözött a férjem (ott ismerkedtünk meg közös barátokon keresztül). 4 hónappal később vettünk közös lakást. Ismerkedéshez képest fél évvel összeházasodtunk. Utána csináltunk egy nászéjszakás bébit, aki már elmúlt 1 éves. Nagyon szeretjük egymást, mindenki minket irigyel.

Feltéve hogy nem 20 éves vagy, hanem már kicsit több (élettapasztalatok miatt mondom), elképzelhető, hogy nem gáz, hogy odaköltözz.

2010. jan. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 1 hónap után költöztünk össze, 2 hét múlva lesz egy éve, hogy együtt vagyunk és még mindig ugyan annyira szeretjük egymást mint "akkor". És már a házasodást tervezzük:)

Ő az első akivel összeköltöztem és pozitív véleményem van erről.

Nekem az a véleményem, hogyha tökéletesen olyan, mint amilyen Párt elképzeltél magadnak akkor hajrá. Nekem pont olyan a Párom, mintha újságból rendeltem volna meg. Belsőre és külsőre is.:)


Nagyon egyetértek azzal a mondással, hogy lakva ismeri meg az ember a másikat. Hiába vagy vkivel 4 éve ha utána összeköltöztök és nem tudtok együtt élni vele.


Azt kihagytam, hogy van állásom (akkor is volt), a Páromnak is van, és ha nem lenne akkor lehet nem költöztünk volna még össze. Szóval ez megélhetés kérdése is, hogy tudtok e együtt talpra állni. Nem tudom, hány évesek vagytok, meg semmi körülményt. Mi 22/L és 28/FF vagyunk.

2010. jan. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Szia! Hozzám 2 hónap után költözött oda a párom. Mostmár 4 éve vagyunk együtt,most Karácsonykor kérte meg a kezem. Szóval szerintem ha az "igaziak" vagytok egymásnak,akkor jó lesz. :)
2010. jan. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
ja 23 L
2010. jan. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!