Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ilyen esetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen esetben?

Figyelt kérdés

A barátnőm körül mindig legyeskedik egy-egy fiú,de körülöttem nem.

Legutóbb táborba mentünk együtt és én próbáltam barátkozni,ment is a maga módján,de a barátnőmre hamarabb akadtak fiúk.Persze,nem azért mentem táborba hogy pasizzak,de ez egy idő után zavaró.Mivel ő mindig beszél nekem ezekről,hogy neki ki tetszik,én viszont ezt nem szoktam nagyon megbeszélni vele.Legutóbb mikor beszéltünk,elmondta hogy tetszik neki egy fiú,viszont az a fiú nekem is tetszik,de gondolom magamban,hogy egy jó barátnő meghagyja neki.A táborban szintúgy megtetszett nekem egy fiú első nap,viszont a fiúnak persze hogy a barátnőm tetszik.Most is beszélgetnek,barátnőmnek állítólag nem tetszik.

Nem akarok egy minta barátnő lenni mellette.Ő áradozott,arról hogy mennyire kell neki barát,nekem már annál kevésbé és mikor eljött ide,arra a fiúra rá se nézett,de nekem már akkor is tetszett.Szóval tanácstalan vagyok,mit kellene jobban csinálnom,hogyan.Válaszoljatok légyszíves.

15/L



2016. júl. 15. 22:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Legyen több önbizalmad és merj pasizni. Ne a barátnőd nyomában járj. Vagy pedig fogadd el ezt
2016. júl. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!