Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek végső esetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek végső esetben?

Figyelt kérdés

Ha egy srácon már végképp nem tudok kiigazodni, hogy tetszek e neki vagy nem akkor mit tegyek? Miket figyeljek hogy végre rájöjjek? Személyesen nem szoktunk beszélni csak fb-on, és én szoktam rá írni.

Gúnyos válaszokat nem kérek!


2016. jún. 27. 09:09
1 2
 1/13 ??????: ***** válasza:
te szereted?
2016. jún. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, szeretem, nagyon!!
2016. jún. 27. 09:19
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát ha ő nem kezdeményez nagyon nem tudsz mit csinálni.Kicsit hagyd békén,ha keres akkor van némi esély.
2016. jún. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ha nem keres az azt jelenti hogy abszolut nem érdeklem?
2016. jún. 27. 09:25
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem kimondottan,de a fiúknak,jobban bejönnek az "elérhetetlen" lányok,és biztos neked is jobban esne,ha ő keres először.Meg sokszor ők sem tudják mit akarnak,ezért hagyd egy kicsit.
2016. jún. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Hát igen, jobban esne. :(

Megfogadom a tanácsod, hagyom. :(

Mennyi időre gondoltál ameddig hagyjam?

2016. jún. 27. 09:34
 7/13 anonim ***** válasza:
Általában 3 napnál nem kell több,ha rád ír az király,de csak nézd meg és kis idő 5-10 perc múlva írj csak vissza.Ha nem ír rád 3 nap után kevés az esély,de akkor írj rá te,valami random kérdéssel.(kicsit legyél közömbös,de kicsit foglalkozz is vele)Ha ezek sem jönnek be,hanyagold mert jobbat érdemelsz.
2016. jún. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Ha rá irok akkor általában mindig normális, és van hogy ő kérdez valamit, de a beszélgetést mindig én kezdeményezem...

Akkor várok 3 napot.

2016. jún. 27. 09:42
 9/13 anonim ***** válasza:
Remélem sikerrel jársz! :)
2016. jún. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nagyon bízok benne...

Majd megírom privátba mi lett.:)

2016. jún. 27. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!