Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy fiú barátom rám ír,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú barátom rám ír, hogy segítsek neki keresni barátnőt és csak olyan tulajdonságokat sorol fel ami rám is igaz akkor az csak véletlen, vagy rám célozgat?

Figyelt kérdés
Nem akarok hülyének tűnni, de minden ajánlott gyönyörű és lányt visszautasított, és olyanokat ír, hogy neki a szőke (én is az vagyok) intelligens lányok jönnek be, akikért "meg kell dolgozni" (ezek is rám igazak) csak beképzelem szerintetek?

2016. júl. 16. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg azt csá.
2016. júl. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudod hány szőke intelligens nehezen megszerezhető lány van? Rengeteg. Bárkire célozhat ha valami különleges lenne benned és azt emelné ki akkor egyértelmű lenne de ez így nagyon általános. Ha pedig ennyire érdekel akkor tényleg kérdezz rá
2016. júl. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
akar poenbol is megkerdezheted h "hé, ez én vagyok? :D", semmit nem vesztesz vele. ha igen,akkor bevallja, ha nem akkor sincs gaz.
2016. júl. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
ne azt kérdezd hogy "ez én vagyok?" hanem hogy "olyan mint én?" ha azt mondja igen akkor mond hogy teljesen ilyen úgysincs hasonlót meg nem ismersz...ekkor talán farkat növeszt és lép egy komolyat....dühítő hogy az ilyen bátortalan kisfiúk olykor még sikeresek is ezzel a gagyi módszerrel
2016. júl. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem éppen ez nálam a gond, hogy remélem nem rám gondol :) mert ha igazán bejövök neki, és ezzel próbálkozik akkor elásta magát nálam...
2016. júl. 16. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!