Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most ezzel elszúrtam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

David134 kérdése:

Most ezzel elszúrtam?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik nekem,elég jóban vagyunk meg minden viszont pár napja amikor az osztálytársaimmal dobálgattunk egy flakont véletlenül fejbe dobtam és azóta mintha jobban kerülne.Nyilván nem direkt volt és bocsánatot is kértem.

2016. máj. 26. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem mond neki azt hogy bocsi, jó fej, vagy és szeretlek
2016. máj. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ilyenért megharagszik ;)
2016. máj. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Menj oda hozzá, amikor csak kettesben vagytok. Más ne legyen ott. Vigyél neki egy tábla csokit, és mondd el hogy azóta is furdal a lelkiismeret, és nem volt szándékos, ne haragudjon. Szeretnéd ha továbbra is jóban lennétek.

Ennyi.

2016. máj. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!