Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy fiú sokszor bámul engem, és másból is lehet tudni hogy tetszem neki, de mégsem jön oda hozzám beszélni?

Figyelt kérdés
2016. júl. 16. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerelmes beléd de nem meri elmondani. Hogyha kiderülne hogy szerelmes beléd mindenki kicsúfolná.
2016. júl. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá te.
2016. júl. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is ugyan így vagyok vele mint az a fiú. Már több mint 1 éve tetszik egy lány és azért nem mertem még megszólitani mert félek.. Nem a lánytól hanem hogy elszúrom majd a dolgokat, én nem tetszem neki és elutasít majd. Próbálj meg te megtenni az első lépéseket, ráírni facen például, az nekem is reményt ébresztene hogy ő is kedvel, és az önbizalmat is növelné!
2016. júl. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző voltam, 18F
2016. júl. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lehet azért nem meri mert a megfigyelései alapján esélye se lenne.
2016. júl. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
fél a beégéstől, és lehet nem akar kellemetlen helyzetbe hozin.
2016. júl. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én ezen már túljutottam, már 41 is elmúltam, de anno rengeteg időmet emésztette fel, hogy, ha tetszett egy lány, hogyan menjek oda hozzá? Mit mondjak ami be is jön és tovább is akar velem beszélgetni nem égetem le sem magam, sem őt, valamint nem hajt el. Ha neked is tetszik próbálj te közeledni! Vagy kezd el te beszélni, vagy közös ismerős, vagy.... nem ismerem a helyzetet, még a korotokat sem, így nehéz konkrét tanácsot adni.
2016. júl. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!