Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy külföldi srác, kb.1...

Van egy külföldi srác, kb.1 hónapja regisztrált csak fel facebookra. Próbálok vele beszélni, de nem ír sokat, pedig amikor személyesen találkozunk, akkor minden jel arra mutat, hogy tetszem neki. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Következő a helyzet:

Tetszik egy orosz srác. Moszkvából jött, cserediák; általában bejön oroszórára, és feladatokat is készít nekünk, segít a Tanárnőmnek, stb. Amolyan "kistanár" féle. Kolis vagyok, és gyakran találkozunk a koliban vele, ő is cigizik, én is; ilyenkor is összefutunk a kolibejárat előtt.


Amikor élőben találkozunk, minden jel arra mutat, hogy tetszem neki: mindig mosolyog, amikor engem lát (de órákon pl. általában sosem mosolyog, mikor a csoportom előtt van, és magyaráz valamit a táblánál) egy kicsit mintha félénk lenne. Például, amikor feladatokat oszt ki, papírlapokat, tőlem mintha megtartaná a távolságot, nem jönne hozzám olyan közel, mert jó messziről adja oda a papírlapot a kezembe, míg máshoz simán 5 cm távolságra odamegy és úgy osztja ki a feladatot.


Múltkor nyitva hagyta a Tanárom az ablakot, nagyon fáztam, így felvettem a kabátom órán - ami kicsit hülyén néz ki, hogy suliban órán kabátban ülök, de fáztam) a "kistanár" srác meg rögtön megkérdezte oroszul, egy feladat közepénél tartottunk, hogy "becsukjam az ablakot?". Rögtön, rá 3 másodpercre, amint felvettem a kabátom. Szóval figyelmes is. Másnál ilyet nem csinált.


Kb. 1 hónapja regisztrált csak fel Facebookra, addig nem is volt fent. Az első 2 hétben nem sokat lépett fel facebookra (talán Oroszországban nem szokás annyit facebookozni, mint nálunk Európában, nem tudom) volt hogy 5-6 napig nem lépett fel.

Most az utóbbi 1 hétben kb 1 vagy 2naponta fellép.

Próbáltam vele beszélni, meg beszélgetést kezdeményezni "jó a profilképed!" -> nem ő van a profilképén hanem egy filmszereplő :D

meg próbálok neki írni, de nagyon keveset ír vissza. Akkor írok neki, mikor a facebook kijelzi, hogy weben van, de tökre random lelép a chatről, meg csak később ír vissza, akkor is keveset.


Most itthon vagyok, meg 2 hete is hazautaztam vidékre, és most is meg 2 hete is kérdezte: "when are you coming back to the dormy?" meg ilyenek..


de nem tudom mit csináljak, olyan félénken viselkedik, pedig órákon meg eléggé kemény meg szigorú :D amikor ő ad feladatokat.

És nem tudom hogy miért nem ír vissza... angolul is meg oroszul is írtunk már egymásnak, szóval angolul is tuti beszél, meg érti amiket írok...


mi tévő legyek? Nagyon tetszik... mosolygok rá mindig, a testbeszédemre is ügyelek, csinosan öltözöm mindig, ha oroszra megyek, meg ilyenek... de nem tudom hogyan lehetne "továbblépni" erről a szintről.

Én tényleg, próbálok vele beszélni, személyesen is (pl cigizés közben) meg chaten is, de á... valahogy 2 hete semmit nem "haladtam" előre.


Mi tévő legyek?

21/l



2015. ápr. 8. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálkoznék,és ha nem lép 2-3 héten belül semmit hagynám. Nem éri meg az ilyen,csak belehabarodsz és puff.
2015. ápr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vegyél neki egy liter vodkát
2015. ápr. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Épp ez a baj, hogy már nagyon bele vagyok habarodva :S

Stílusa is tetszik, a hangja is, ahogy előad órákon, a külseje is tetszik, a kiállása is, minden...


Próbálok "témákat" feldobni, mármint hogy "maradtál Húsvétra a koliban? mert más azt írta hogy nagyon kevesen maradtatok és hogy unalmas most ott lenni" meg ilyenek; szóval nem vagyok az a "tipikus-csaj", aki csak magáról beszélne, hanem igyekszem kérdezni is őt, vagy olyasmiről írni, amire "lehet reagálni" szóval értitek... hogy tudjon mit visszaírni.


Nem írok neki olyasmit, hogy "fúúú, de unalmas napom volt" meg ehhez hasonló.


De tökre random, lelép chatről, aztán éjjel fél 1kor ír... meg ilyenek:D

2015. ápr. 8. 16:47
 4/4 anonim válasza:
Na, lett belole vegul valami?:)
2019. dec. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!