Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik az egyik csoporttársam, de nem merek beszélni vele. Ad jeleket, de azok nem egyértelműek, szerintetek én is tetszem neki?

Figyelt kérdés

Én addig nem merek hozzá se szólni, ameddig nem tudom biztosra. Néha olyan jeleket ad, amelyek teljesen egyértelműek és amiből azt gondolhatom, hogy tényleg tetszem neki, aztán meg ad olyanokat, amiből azt gondolom, hogy nem bír..


A pozitív jelek: Zavarban van előttem, elpirul. Ha én bámulom és összenézünk, nem veszi el a fejét.


A negatív jelek: Nem keresi a társaságom, sose közelít meg, nem néz rám olyan gyakran.


Szerintem tudja, hogy tetszik nekem.


Bár alapból egy félénk srác, de mégis azt hiszem, hogy amiatt viselkedik így, mert levágta hogy bejön nekem, de én neki egyáltalán nem tetszem, és emiatt fél, ha a közelében vagyok, mert nem tudná hogy lereagálni...


Igazából tisztában vagyok vele, hogy ez az egész nagyon gyerekes, de én tényleg nem merem leszólítani, mert én is félénk vagyok és csak beégnék. Viszont tényleg nagyon tetszik, és szeretném azt hinni, hogy én is neki. Nem mondanám magam rondának, sokan dicsérik a külsőm. Az alakommal vannak problémák, de neki is vannak.


Ráírnék Facebookon, de nincs mit írnom. Legszívesebben rázúdítanék mindent, de azzal egy életre elijeszteném :D


Segítsetek :(



2015. okt. 16. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
írj nekem hátha tudok segíteni.
2015. okt. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Túlreagálod a dolgot!

A srácnak tetszel!

A sok mai tini, és fiatal, azt hiszi számít hogy mit csinálnak a FACE-en. A sráctól kérj valami apró szívességet, és ha megteszi abból leveszed hogy hanyadán áll veled!

Utána már Te is közeledhetsz! Nyithatsz!

2015. okt. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tetszenék neki? Hmm.

Ez a szívesség kérés jó ötlet :)

2015. okt. 16. 22:39
 4/8 anonim válasza:
100%
Egyetemisták vagytok? Hány évesek? Szerintem ha tudod h félénk, akkor ne várj tovább, hanem kezdeményezz te, pl tananyaggal kapcsolatban írj rá :) 20f
2015. okt. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ha más lányokkal beszél, akkor annyira nem is félénk :(

20,21

2015. okt. 16. 22:48
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem alakult ki úgy rövidebb kapcsolatom,hogy odamentem az illetőhöz pénzt felváltatni,előtte két szót nem váltottunk.Úgy is,hogy ránéztem,magamban eldöntöttem,hogy akarom őt,és egyszerűen elkezdtem kommunikálni a pasival.Fontos,hogy legyen önbizalmad,légy spontán,merd megszólítani a fiút.Minimum meg kell próbálni,azzal nincs vesztenivalód.Ha esetleg valami nem úgy sikerül,gondolj arra,hogy minden kudarcot túl lehet élni,még a nagyon fájdalmasakat is.Ezt meg pláne.

2015. okt. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Addig olvastam, hogy pasival...nőként nem gondolod, hogy egyszerűbb a dolgod? Főleg, ha kezdeményező is vagy?
2015. okt. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kértem tőle szivességet és nagyon szívesen megteszi.. Na? :D
2015. okt. 18. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!