Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagy korkulonbseg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy korkulonbseg?

Figyelt kérdés

Mar egy ideje beszelgetek egy nalam 22 evvel idosebb pasival. Teljesen veletlenul ismertuk meg egymast neten. Sokat beszelunk,azonban elegge felek talalkozni vele.:/ nagyon szimpatikus es azt hoszem bele is szerettem de nem tudom hogy jo lenne ha talalkoznank:/ nem is tudom hogy viselkedjek vele,mirol beszelgessunk,mit vegyek fel:/ Azert teljesen mas egy ennyi idos pasival gondolom. Szerintetek mi lenne a jo? Felejtsem el vagy probaljam meg?

18L


2016. júl. 19. 20:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
Meg lehet próbálni de az apád is lehetne
2016. júl. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
Felejtsd el mindenki maradjon a saját korosztályánál!!!
2016. júl. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem is felejtsd el. En is az idosebb pasikhoz vonzodom,de azert ennyire ne legyen idos,szerintem..
2016. júl. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
29%
Túl sok a korkülönbség , nemhogy az apád, de a nagyapád is lehetne.
2016. júl. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
Ha azt mondom, nem vagy normális, akkor ebben a válasz is benne van.
2016. júl. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
Támogatom az előzőket! Szerintem is felejtsd el! Sose tudhatod hogy miért ilyen kedves és mit tenne ha találkoznátok! Lehet hogy csak a rossz dolgokra megy! Ez persze nem biztos,de jobb félni mint megijedni!
2016. júl. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Es valami tipp arra,hogyan felejtsem el?
2016. júl. 20. 14:35
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha szimpatikus miért ne? Ismerek párokat bőven 20 év korkülönbséggel és köszönik megvannak. Attól függ mennyire vagy érett. Általában azért eben a korban a csajok még loloznak, meg plázáznak, telirakják a fbjüket fotókkal, meg telesírják az üzifalat a nagy Ő-re várva.
2016. júl. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
37%

"Ismerek párokat bőven 20 év korkülönbséggel és köszönik megvannak."

Tök mindegy, attól még ugyanúgy nem normális dolog.

Ne bíztassátok már ilyenekre szegény kérdezőt, ha már egyeseknek nincs esze, akkor legalább ne térítsétek el szegény lányt..

Nagy a korkülönbség!

Hogy felejtsd el..... nagyon jól tudod... Mondd el neki a dolgot és tiltsd le mindenhonnan. A telefont ne vedd fel neki.

2016. júl. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
És miért ne lenne nem normális dolog? Mondj legalább egy érvet ami kikezdhetetlen!
2016. júl. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!