Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon az ő részéről milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon az ő részéről milyen szerepet töltök be? Kérlek olvasd végig!

Figyelt kérdés

A majdnem-legjobb barátnőm 1 évvel fiatalabb nálam, oviban ismertük meg egymást, azóta rendszeresen szoktunk csajos napokat tartani.

Van 2 nővére, az egyik 3 a másik 1 évvel idősebb nálam. Van egy bátyja, aki 3 évvel idősenb nálam. (A az egyik lány az ikre) Nagyon jóban vagyok mindenkivel a családjukból, az anyukája es apukája is "szeret" engem. Amikor nagy csoportos voltam a fiú (mivel 3 évvel idősenb) már eléggé iskolás volt, de az volt a kattanása hogy én leszek a felesége, sőt, az is vagyok:D (pff még nem váltunk el ovi óta...) Aztán amikor ő 8.os én pedig 5.es lettem hirtelen mintha nem is ismernének egymást, nem beszéltünk egymással. Addig nem voltam szerelmes belé, de mostanában amikor átmegyek a hozzájuk, (a hugahoz) ahogy meglátom kész, kikapcsolok, és...nagyon rossz... Lopba lopva egymásra nézünk, összemosolygunk, néha váltunk egy egy szót Van amikor csak úgy a szemem sarkából ránézek alig észrevehetően, és az esetek 80%-ában épp engem néz. Őszintén szólva szivesen járnék vele.

Vajon az ő esetében én milyen szerepet játszok az életében? Részemről több mint barátság...

Amúgy néha most is sógornőnek hívnak a testvérei, őt pedig egyáltalán nem zavarja


2016. júl. 20. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:

valld be neki h mit erzel iranta (:

valszeg o is igy erez irantad. nem zavarja ha a tesoi sogornojukkent tekintenek rad. es nem valt el toled (XD)

biztato jelek

2016. júl. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Beszélj a barátnőd, a srác hugával, hátha neki elmondta, hogy még szeret e téged. De a sráchoz meg közeledjél, veszélgess vele, ne rontsam rá rögtön, hogy te is szerelmes vagy bele stb… csak lassan. De szerintem van esély, hogy összejött, régóta ismeritek egymást, szerintem az első pont a barátnőd! Hajrá
2016. júl. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha ötödikes vagy, akkor nem hiszem, hogy szerelmes vagy belé, inkább csak a szerelem gondolata vonz téged. Szerintem kisebb korotokban nem igazán számított az a kis korkülönbség, a mostani helyzetben viszont már sokkal többet számít. Szerintem ő téged túl kicsinek gondol, nem vesz komolyan.
2016. júl. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3as

Az regebben volt,azota 14 vagyok mindjart 15 mar elballagtam.. Csak akkor nem beszeltunk egymassal amikor 5.es voltam

2016. júl. 20. 22:01
 5/5 A kérdező kommentje:
Uhh tenyleg bocsanat, azt kihagytam,hogy mostmar mindjart 15 vagyok,(szeptemberben)
2016. júl. 20. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!