Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit kéne tennem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem? . ( többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú haverom akivel nagyon jóban vagyunk, de nekem ő több, mint barát és szerintem neki is én, mert ma adott egy puszit.. :)))

Nem tudom, hogy most mit csináljak mert nagyon tetszik, de nagyon meglepett a dolog ( pedig nem kellett volna ) és nem tudom, hogy holnap mit csináljak mert egyszerűen nem merem neki bevallani hogy mit érzek iránta!!! :c Még a puszi előtt megbeszéltük, hogy holnap haza kísér!!!

( Nyuszii vagyok )

Szóval mit kéne csinálnom?


2016. júl. 20. 22:35
 1/2 anonim válasza:
Figyelj fogd meg a kezét és csókold meg. Többet ér egy rózsánál.
2016. júl. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia! :)

Végül minden jól alakult!!! :33

Mivel a szülinapom volt hozott nekem csokit meg egy rózsát.

Útközben leültünk a parkban egy padra és elkezdtük enni a csokit, meg beszélgettünk, hogy mikor menjünk bulizni. XD De aztán témát váltott és megkérdezte, hogy ki tetszik most nekem. Először nem válaszoltam, de aztán elpirult arcal végre sikerült kinyögnöm hogy te!!...Nem is jutott szóhoz, a feje meg olyan piros lett mint a paradicsom :D...Deee aztán végre adott egy puszit a számra és kimondta, hogy neki is én!! :))))))

Tökre olyan volt, mint egy mese!! ;)

2016. júl. 22. 06:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!