Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy 10 évvel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy 10 évvel idősebb férfiba! Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Én egy 16 éves lány vagyok. Ő egy 26 éves férfi. Tudom hogy nem helyes. Tudom hogy nem szabadna. De megtörtént.

Az egész 1 éve kezdődött nyáron. Egy rendezvényen találkoztunk, ő a haverjával volt, és összebarátkoztam velük. Semmi konkrétumot nem éreztem akkor. Facebookon bejelölt ő is, és a haverja is. De nem is beszéltünk utánna egy jó ideig..Aztán most tavasszal ismét találkoztunk ugyan azon a rendezvényen és még mindig semleges volt. Annyit éreztem vele kapcsolatban hogy egy nagyon erős kisugárzású, határozott ember. A rendezvény után rámírt. Megkérdezte éppségben hazaértem e. Ezek után elkeztünk beszélgetni, először csak hetente, és végül naponta. a mai napig. Belementünk személyesebb témákba, és azt éreztem vele kapcsolatban hogy nagyon segítőkész. Próbálja átadni az addigi tapasztalatait, élethelyzeteit nekem. Tanácsokat adott, és én is adtam neki. Kedves velem és udvarias. egyenrangúként kezel igazából. Koromtól független. Érdeklődő, és kíváncsi rám. Megint találkoztunk, 4 napja. Annyit vettem észre hogy boldog vagyok és izgatott a közelében. mikor meglátott megpuszilt. Beszélgettünk végre élőben. De alig mertem megszólalni. És próbáltam visszafogni az érzéseimet, mivel tisztában voltam vele hogy 10 év az nem kevés. Akkor még simán átterelhettem volna az érzéseimet barátságba, de akkor jött egy olyan dolog amit álmaimban sem gondoltam volna. Nagyon hideg volt a rendezvényen így fáztam. Ő többször is átkarolt, ölelgetett, melegített, ami még annyira nem nagy cucc. De utánna olyan zavarban voltam, és kissé ideges is hogy ittam egy keveset hogy oldjam a feszültséget. A srác akkor is figyelmes volt, és utánna tartotta a távolságot. egy ideig. Aztán megint elkezdett melegíteni. Csak a sok ölelgetés csókba tört ki. akkor nagyon jó volt. de megbántam. hisz az oké hogy szeretem. De nem tudom hogy mit érez ő. És a kor is széthúz minket. Másnap alig beszélgettünk. nem is voltunk kettesben. látta hogy zavar a dolog. és próbált enyhíteni a zavaromon. hogy ezzel semmi gond nincs. hisz ő kezdte. Nyomott hangulatban voltam. Mivel akkor jöttem rá hogy hiába próbálom visszatartani magam nem megy. szeretem. Nem tudom mit kéne tennem. Lehet hogy szórakozik velem. Lehet komolyan gondolja és vár rám. Azért ilyen velem. Nem merem megkérdezni tőle. Nem merek utalgatni sem rá. Ő szokott a csókunkra emlékeztetni. ami csak pár napja volt. És ha le kellene mondanom róla.. akkor azt hogy tehetném meg? Ő az első ember akibe igazán beleszerettem eddig. egész nap rajta jár az agyam. Még álmodni is szoktam róla. A válaszokat előre is köszönöm..és sajnálom hogy ilyen össze vissza stílusban írtam csak kissé fáradt vagyok. De ez nem hagyott már nyugodni.



2016. júl. 20. 03:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%

Nem a 10 év a probléma, bár az sem kevés,hanem az a gond,hogy 16 éves vagy.

Még gyerek.

Ha legalább 20 lennél, és úgy lenne köztetek 10 év,még azt mondom oké,de így...

Van annyi tapasztalata,hogy azt mondja,amit hallani akarsz.

Magyarul simán hülyére vesz.

Egész más szakaszában jártok az életeteknek.

Gondolj bele,mit is akarhat tőled!?

Szexet.

Biztosan nem családot alapítani.

Gondolom ő lenne az első neked.

Ha lefekszel vele,sokkal szerelmesebb leszel,és még nehezebb lesz elengedni.

Arról nem is beszélve, ha átver, súlyos lelki problémákat okozhat neked.

Szóval, mondj le róla, ha jót akarsz.

Kontakt megszakítás.

2016. júl. 20. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Volt egy másik kategóriában is a napokban egy 16 éves lány,és egy 26 éves férfi.

Ott a férfi arab volt.

Hm.

2016. júl. 20. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
47%

és mi a gond avval, ha a férfi arab volt?

borzalom....


Kérdező, nem biztos, hogy ki akar használni, én is hapsi vagyok, és igenis örültem neki, ha udvarolhattam valakinek. És nem mindenki csak kizárólag a szexre megy rá, van, akinek boldogság az, ha közelében van az, akit szeret.

2016. júl. 20. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
39%
Problema problema megoldó keszsegeddel es gondolkodási szinteddel van. Egy emberi kapcsolatról van szo. Ilyenekben nem szamit kor csak személyiség. Beszéld meg vele o mit lát benned de kétlem hogy csak egy puncit.
2016. júl. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

#3

Félreérted.

Semmi bajom az arabokkal.

Mellékesen tettem hozzá.

2016. júl. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

#Red Vixen


Ez igen.

Bravó.:)

Átmehetnél boldogítani a népet a vallás kategóriába.

Ez úgy hangzott,mint egy 10 gyerek válasza....

2016. júl. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

*éves

Már írni se tudok:D

2016. júl. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Kétlem hogy a sexre hajtana. Mivel nagyon messze lakunk egymástól. És esélye sem lenne igazán sehol "leteperni". a rendezvényen ahol találkozunk meg főleg nem. Én is erre gondoltam először. De nem tudná hol megtenni igazából. Mikor ezen gondolkodtam ekkor kezdtem összezavarodni igazán. Hogy mit akarhat tőlem. Csak pártfogolni? Barátkozni? Tán tetszek neki? Nem tudom igazán
2016. júl. 20. 09:26
 9/17 anonim ***** válasza:
76%

"És ha le kellene mondanom róla.. akkor azt hogy tehetném meg? "

Ez nem normális dolog....felnőtt férfi te meg kislány.

Nem kellene,hanem le KELL mondani róla.

Akaratszegény vagy. Ha le akarná róla mondani, akkor nem vennéd fel neki a telefont, letiltanád facebookról és minden kapcsolatot megszakítanál vele.


Ha messze laktok egymástól,akkor ebből az ég világon egy normális dolog nem sülne ki...

Olyan befolyásolhatónak tűnsz. Ő meg pont ezt használja ki . Akarod még ezt játszani néhány hónapig? Mert ennek semmi értelme.

2016. júl. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Fáj beismerni, de igazad van. Felesleges ez a játék.
2016. júl. 20. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!