Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Rosszul teszem ha ezt gondolom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul teszem ha ezt gondolom/képzelem, felejtsem el ahogy van?

Figyelt kérdés

Úgy "tervezem", hogy az első fiú/férfi -amilyen idős leszek- akinek odaadom a szívemet, azzal leszek örökké. Kölcsönösen számíthatunk egymásra, nem titkolózunk, segítünk egymásnak mindenben amiben csak tudunk, akár erőnkön felül ha szükséges. Ha nem szólok egy szót is, akkor is megért, ránézésből tudja, hogy ha valami bajom van. Szeret ahogy vagyok, de megmondja ha nem tetszik neki valami (pl.: súlyom, akkor együtt fogynánk). Szóval teljesen a lelki társam.


Nem tervezek az első "helyes" fiúval összejönni akit meglátok, mert jajj de helyes, bár hozzátenném, életemben nem gondoltam egy élő vagy halott fiúról/férfiról, hogy úgy helyes, hogyha lehetne akkor járnék a illetővel.


Rosszul teszem, hogy teszem, hogy ilyen tökéletes, romantikus, meghitt kapcsolatról álmodozok? Rengeteg olyan kérdést lehet olvasni, hogy így meg úgy rossz, sz@r meg stb a kapcsolat x és xy között, ilyen meg olyan gondok, ezért próbáljam meg elfelejteni és nézzek szembe keményen a valósággal ami valószínűleg vár rám, vagy "megmaradhat" az elképzelésem?


15/L



2016. júl. 20. 22:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyáltalán normális, hogy ilyenről álmodozok amikor tudom, hogy mi(k) van(nak) a valóságban?
2016. júl. 20. 23:00
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne felejtsd el:) Ezt ritka jó tulajdonság amit majd nagyon nagyra fog értékelni egy fiú:) Én is ilyen vagyok csak fiúba 15 éves szintén.:)
2016. júl. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Normális ilyenről álmodni, de ne hidd azt, hogy az első fiúnál le fogsz ragadni, fiatal vagy, még előtted az élet, lehet, hogy találsz majd egy fiút, de előbb-utóbb valamelyikőtökkel úgyis lesz valami, vagy nem fog működni hosszútávon, vagy félre fog menni valamelyikőtök stb. Hogy miért?

Azért mert mind a ketten fiatalok lesztek és még egyikőtök sem élt igazán. Nem minden esetben van így ahogy mondom, de 100-ból 99-szer ez van. Ezért nem szabad korán házasodni, előtte élni kell.

Nekem ezt mindig anyukám mondja, ő is tapasztalatból beszél.

Jöhet a lepontozás a sok álmodozó 12 évestől. :)

2016. júl. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Második,ment a zöld:) 1. Voltam..
2016. júl. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanebbe a hibába estem.. csak én fiú vagyok. Teljességgel megértelek, viszont én bánom, hogy ilyen vagyok.. túl nagyok az elvárásaim azzal, hogy elvárom a szeretetet, és a hűséget a másik féltől, majd nagyon nagyot koppanok...
2016. júl. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#2: Köszönöm, ha rajtam múlik nem fogom! Sok sikert kívánok, hogy megtaláld a szerelmet! :)


#3: Ment a zöld kéz. Hülyeség attól aki lepontoz azért leírtad az átlag szomorú és kegyetlen igazságot. :) :/

Ha az Isten is úgy akarja akkor először szerencsém lesz, aztán már csak életem végéig akarnék vele/mellette lenni. :D


#5: Sajnálom. :( Nem értek a szerelmi kapcsolatokhoz, nem is jártam senkivel, de biztos megtalálod egyszer valamikor valahol életed értelmét. :)

2016. júl. 21. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!