Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri harcolni érte vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri harcolni érte vagy felejtsem el és probáljak úgy nézni rá mint ahogy eddig is tettem, barátként? (tőbbi lent)

Figyelt kérdés

van egy barátom, legjobb barátom egy általános suliba jártunk, sokat voltunk együtt még akkor is, de aztán kisebb időre eltávolodtunk egymástól, és most kb 1éve megint sokat vagyunk együtt ...és ez a sok együttlét, mozi, séta , beszélgetés... és kettesben bulzás azt eredményezte, h beleszerettem. Azt érzem , h annak ellenére, h nem olyan aki kimutatná az érzelmeit, mindig számíthatók rá és tudom, h nem véletlenül van az, ha felhívom sírva akkor akár 11kor is este képpes kijönni beszélgetni, ha szomorú vagyok bulizni... heti többször is találkozunk. de ami a leggázabb , h már azt sem tudom kontrolálni , h ne legyek féltékeny:S néha ő is az , pl mutkor azvolt, h felhívott egy pasi amikor együtt voltunk, erre hangosan beleszolt pedig mondtam neki, h pasijelöltem, erre azt mondta, h nem érdekli:D ez jelent valamit? és és ha elmegyek bulizni akkoris... meg ha mesélek naki valami pasis dolgot.

Amúgy nem tudom , félek, h más barátaival isilyen mint velem és ez nem jelent semmit...de akkor honnan tudjam , h érdemes e több energiát ebbe beleölni?Szerintetek?


2010. dec. 8. 18:43
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy most érettségizem , felvételizem ...és tudja, h vidékre szeretnék menni, de nagyon ellenzi:S de akkor miért nem mondja, h ne menjek? vagy valami... mert így elfogok menni:S ha semmi jelenet nem ad ...
2010. dec. 8. 18:45
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínűnek tartom hogy ha eddig ilyen apró jeleket adott hogy féltékeny ö is rád akkor csak beszari. Viszont ki lehet deríteni könnyen hogy mit érez irántad. ;) barátok közt nincs titok :) kérdezd meg :P
2010. dec. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!