Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egyszerű kérdés, lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerű kérdés, lányok milyen srácok jönnek be? :D

Figyelt kérdés
2016. júl. 22. 07:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Akik hűségesek, és nem féltékeny típusúak.
2016. júl. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Akik maguktól ki tudják nyitni az ajtót.
2016. júl. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%

Bármit is írnak ide, az úgysem lesz elég.


23/F

2016. júl. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Az őszinték és akik tudnak tisztelni. Ha nem tisztelsz valakit nem is őszinte a szereteted.
2016. júl. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Valaki itt fiúkat szereti:D

Ja igen... Az összes kommentelő.

2016. júl. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig egy másfajta kérdést akartam feltenni... sok lány miért vár hűséges fiút, ha ő sem az? :D
2016. júl. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Akik meg tudnak nevettetni. 15/L
2016. júl. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Akiknek tetszem én, és ő is tetszik nekem:)
2016. júl. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
mit értesz azon hogy maguktól ki tudják nyitni az ajtót?
2016. júl. 22. 13:39
 10/20 anonim ***** válasza:

Őszintén írjam?

Lehet nem fog sokaknak tetszeni, de akkor az leszek.

Külső: Magas(170 vagyok, magassarkúban 180, azért ne én legyek már magasabb... tehát 180-185 felett inkább, ez nálam nagy előny.) Előny még ha barna a haja vagy fekete, nem bajuszos, másik előny ha sötét a szeme, igényes, nem pattanásos. Legyenek rendben a fogai, ne legyen a fele hiányos a másik fele meg fekete, ne legyen szájszaga(sokaknál ez nem alap), tudjon öltözködni, ne kinyúlt póló szakadt nadrággal, tudjon elegáns lenni ha kell. Előny, bár nem létfontosságú ha van rajta egy kis izom(nem gyurmákra gondolok). Nem is kocka hasra, imádom ha egy fiúnak van egy kis felesleg a pocakján az számomra nagyon aranyos, de azért ne folyjon szét.

Legyen ápolt.

Belső: Hűséges, szeressen, legyen becsületes, ne hazudjon, legyen őszinte, normális, intelligens, humoros, ne legyen egy gyáva nyúl aki hamarabb elszalad, mint én ha balhé van(rengeteg ilyen fiút ismerek, tehát tapasztalat), merjen oda állni, merjen engem felvállalni, tudjon értelmesen beszélni, viselkedni, kedves lenni, legyen jó fej.


Tudom, hogy ilyen fiú nincs egyébként, ezért jobb lesz ha inkább kutyát veszek magamnak és nem fiút keresek. :D

Remélem részletesen válaszoltam a kérdésedre.

/L

2016. júl. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!