Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ez ennyire egyszerű?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez ennyire egyszerű?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy nagy partyarc, tancolni sem tudok igazan jol, de azt vettem eszre hogy ha valaki jo abban akkor az siman odamegy egy lanyhoz egy clubban tancolni es fel is fogja tudni kerni amibol kesobb meg barmi lehet es ez nekik fontos mert hallottam, de igy pl en aki inkabb sportol szivesebben, minthogy bulizzon vagy ilyesmi annak nem is eri meg ilyen helyekre jarni? Es itt nem arra gondolok hogy itt ismered meg csak ha mondjuk szeretnek vmi komolyabbat egy lanytol akkor ezt az lehetoseget alapbol kilohetem? Mast tudnatok ajanlani hogy legyen akermennyi eselyem is egy lanynal?


Helyesirasert bocs, telorol vagyok.


2015. aug. 25. 01:08
 1/6 anonim ***** válasza:

"ezt az lehetoseget alapbol kilohetem?"


Ki. Ha valahova táncolni járnak az emberek, és te nem akarsz táncolni, akkor minek is mennél?


"Mast tudnatok ajanlani hogy legyen akermennyi eselyem is egy lanynal? "


Iskolában, munkahelyen, buszon, különórán, közértben, ott, ahol sportolsz???

2015. aug. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"Komolyabbat" akarsz egy lánytól, akit a diszkóban szedtél fel...?
2015. aug. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az igaz hogy egy kicsit nem voltam magamnal tegnap, de eszerint meg igy is megesik az hogy mas rosszabul ertelmez szoveget, mint ahogy leirtam ejszaka mert teljesen jol irtam le, de leirom meg1x. Nem teljesen ismeretlen a lanyka bar azt se allithatom rola, hogy teljesen ismerem.
2015. aug. 25. 06:55
 4/6 Mumusan ***** válasza:

Hívd el futni. Kocogni társaságban jobb. ;)

Vagy tanulj meg táncolni. Nem nagy ördöngősség.

2015. aug. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

.. vagy kérd meg, hogy tanítson táncolni!

Hogy elkísérhesd diszkóba!:)

2015. aug. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Képzeld, jól értelmeztem a szöveged ezen részét, de ettől függetlenül nem gondolom, hogy a dizsiház optimális színtér lenne a komoly szándékaid felfedésére. Én nem feltételeznék semmi jót arról, aki ott próbálkozik be nálam, akkor sem, ha látásból ismerném a tagot. Akkor fog csak belemenni a játékba a kiszemelted, ha dugást akar tőled, semmi mást.

Miért lenne olyan nehéz elhívni egy randira?

2015. aug. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!