Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 16 éves lány vagyok és fél...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lány vagyok és fél éve vagyunk együtt a szintén 16 éves barátommal. Ő most elutazott 1 hét táborba és ez az első hosszabb távollétünk. Borzasztóan hiányzunk egymásnak, de én alig bírom nélküle, folyton rá gondolok. (lent)?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok erről, normális vagy csak én viszem túlzásba?

2016. júl. 22. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy komoly kérdés? Csak mert a kategóriában már eleve megválaszoltad.
2016. júl. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Normális. Az is, hogy ilyen felesleges kérdéseket írsz ki unalmadban.
2016. júl. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kit érdekelnek az ilyen kreténségeid?

talán hívd fel a barátnőidet és ők talán fel is veszik, majd talán megbeszélheznétek egy programot, hogy ne kelljen szánalmasan magadat sajnáltatni a gyk-n.

2016. júl. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
16/L vagyok 10 hónapja vagyok együtt a barátommal és 3 hétig nem láttuk egymást mert dolgozott és alig beszéltünk,nekem is hiányzott nagyon sírtam sokat de kibírtam nagy nehezen.:)
2016. júl. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!