Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatom meg, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom meg, hogy a baratnőm valóban szeret-e?

Figyelt kérdés

Lassan 8 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel.

Fel merült bennem az a kérdés, hogy valóban szeret-e.

Mert például a 8 hónap alatt egyszer sem volt olyan, hogy ő kezdeményezzen csókot. Puszit az arcomra kérlelésből ad. Azóta nagy ritkán ha olyan kedve van akkor lenyom egyet, de ugy mintha Jolvan ennek a hülyének kell adnom mert akkor ugy érzi nem szeretem.

Amikor ajándékot kap ugy tűnik hogy teljesen hidegen hagyja, amikor haza ér akkor meg áradozik, hogy mennyire örül neki.

Sokak szerint imád engem, de nem ugy jön le. Én őt nagyon szeretem, de nem tudok sokszor aludni a tudattol, hogy valóban szeret-e. Azt mondja hogy velem tervezi a család alapítást, velem akar meg öregedni. Stb.

De megis ugy érzem hogy nem szeret.

Valakinek valami ötlet, hogy hogyan tudnám ezt ki deríteni?



2016. júl. 22. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp beszélj vele, hogy akkor most mi van, miért csinálja ezt.
2016. júl. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele, azt mondta, hogy változni fog.(3 hónapja változik)
2016. júl. 22. 23:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk ez pont forditva van :D en vagyok a lany es sokaig ketelkedtem! A puszis es egyet lenyomos erzes itz is meg van meg az is hogy ha ajandekot kap hidegen hagyja es mikor haza jovok akkor aradozik! :D kerdezd meg tole ez a leg tisztabb! Ulj le vele es ezt ugyan is mond el neki hogy mi zavar es miert erzed ezt! :) ha nem szeretne mar nem lenne veled, le a legtisztabb ezt meg beszelni! Nagy nehezen de en is ra vettem magam meg beszeltuk es ugyan ugy viaelkedik de azota tudom hogy engem szeret a vilagon a legeslegjobban! ^-^
2016. júl. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Teljesen a 3 évvel ezelőtti önmagamat látom abban amit leírtál. (18\L) A párommal 3 éve jöttünk össze és az első 6 hónapban teljesen ilyen voltam. Nem tudtam megnyilni és az igazi érzelmeimet a felszinre hozni. Nem tudom mennyi idős a barátnőd,de nekem még 15 évesen az volt a felfogásom hogy már igen is a fiunak kell kezdeményeznie. Még akkor sem ha epekedtem minden porcikájáért. Mert egyébként eszméletlen teste volt már akkor is :D Aztán akkor változott meg minden mikor elsőnek lefeküdtünk. Azóta rajta lógok mint egy pióca. Bár nem tudom ti nálatok ez már megtörtén-e,de nálunk itt volt egy nagy fordulat.
2017. febr. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!