Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy 13 évesnek (vagyis...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 13 évesnek (vagyis nekem) van már fiúja, de a puszin (nem csók) nem jutunk tovább akkor mit tegyek? Hagyjam annyiban? Csak én vagyok türelmetlen? Vagy 4 hónap után ez már tényleg nem jó?

Figyelt kérdés
Kérlek segíts ki a válaszoddal!

2016. júl. 23. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Ha még a csókig sem jutottatok el és 4 hónapja együtt vagytok, akkor minek kapcsolat?
2016. júl. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
8%
Írj nekem, kezelésbe veszlek.
2016. júl. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyugalom fiatalok ilyen korba normális hogy lassan halad a kapcsolatotok. De amúgy nem is engedi hogy megcsókold?
2016. júl. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
mit akarsz már 13 éves gyerekként?
2016. júl. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem volt helyzet részemről, de szeret csak nem akar megcsókolni úgy látszik.
2016. júl. 23. 19:40
 6/9 anonim ***** válasza:
30%
első csók 15 éves korban normális. 13 évesen kapcsolat? a 97-es és annál korábbiak 13 évesen kint játszottak más gyerekekkel,nemhogymég kapcsolatban voltak ennyi idősen.
2016. júl. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Szerintem teljesen normális. Lehet ő sem mer mást, mert fél, hogy esetleg elrontja, vagy ügyetlen lesz. (előbb utóbb belejön mindenki, szóval ettől nem kell tartani :) )
2016. júl. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha úgy adódik a helyzet, akkor majd megtörténik. :) De 13 évesen ez nem tragédia. Ên 15 vagyok, nem csókolóztam soha és nem is volt barátom. És ez engem egyáltalán nem zavar... szóval akkor se ess kétségbe, ha még nem akar megcsókolni :D
2016. júl. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#elsőegynéhánynemtomhanyadik válaszadónak: Az teljesen normális, ha 13 évesen van az első csók, persze nem túl gyakori az ilyen eset. Kedves kérdező! Ne siess annyira! 4 hónap még nagyon kevés. Ha 1 év múlva sem akar megcsókolni, az se számít, ha rendes párkapcsolatban vagytok (ami azt jelenti, hogy nem csak az ilyen apróságok számítanak). Egyébként már valószínűleg nem kell sokat várnod a srácra😉
2018. jún. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!