Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lépjek túl az exemen ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek túl az exemen ha több hónap után is szerelmes vagyok belé, de mégis vágyok másra?

Figyelt kérdés

Csak az exemmel tudom elképzelni a csókot, puszit bármit. Nagyon vágyok egy másik kapcsolatra meg hogy mással smároljak, de mikor adott a lehetőség eszembe jut az exem és nem megy. mert jaj a pasim..de közbe már rég nem az.

Az első pasim volt, 2 évig 17/lány



2016. júl. 16. 18:06
 1/3 Szergej55 ***** válasza:
Aludj még erre első körben jó néhányat, 2 év hosszú idő volt.
2016. júl. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem pont így, de majdnem ugyan ezen mentem keresztül. Elmondom a saját tapasztalatomat:

15 éves korom óta voltam együtt egy sráccal. 2 évig voltunk együtt, de ezen belül 2-szer szakítottunk. Viszont nem tudtam elképzelni az életemet nélküle, ezért folyamatosan visszamentem hozzá. Abban az időszakban (egyszer két hét volt, aztán valamivel több) amíg nem voltunk együtt, szenvedtem. Szenvedtem, mert nem tudtam elképzelni az életemet nélküle. És most tudod hol tartok, 18 évesen, úgy hogy már több mint fél éve nem vagyunk együtt? Boldog vagyok, megtaláltam azt, aki nélkül TÉNYLEG nem tudom elképzelni az életemet. És már nem értem hogy tudtam elpazarolni rá két évet az életemből. Voltak boldog pillanataink, voltak! De a családom kifejezetten utálta őt, emiatt rengeteg vita volt és sírás. És az a néhai boldogság, nem mérhető fel ahhoz, amit most érzek, valaki mással.

Én ezen így estem át, és nem bántam meg, hogy sikerült megszereznem azt az erőt, amivel tényleg magam mögött tudtam hagyni az elmúlt két-három évemet. Nehéz volt, mert tényleg mindig megpróbáltam szakítani vele, úgy, hogy újabb kibékülésre ne legyen lehetőség. De akkor még nem tudtam nélküle élni. Most azt nem tudom, hogy tudtam vele élni.

Az idő majd segít, de addig is próbáld lekötni magad valamivel, és próbálj meg nem ezen agyalni. Ha pedig jön valaki az életedbe, akkor próbálkozz. Hidd el nekem, amikor utoljára szakítottam az exemmel, nemsokára lépett is az, akivel már régebb óta beszélgettem. Találkoztunk, és én már akkor úgy éreztem hogy beleszerettem. Pedig friss volt minden. Már aznap este vágytam arra, hogy megcsókoljon, persze nem történt meg. Utána elszúrtam, én csókoltam meg nem sokkal később. És nem éreztem semmit. Szenvedtem, mert ő tényleg az volt, aki igazinak tűnt. És tudod mi történt ezután? Nem adta fel. Keresett, ragaszkodott, én pedig idővel át tudtam adni magamat neki, tudott segíteni abban, hogy könnyebb legyen elviselnem ezt az egészet. Rettegtem, hogy mi lesz, ha nem tudok beleszeretni? Ha egy számomra tökéletes férfiba nem tudok beleszeretni, akkor senki másba se tudok. És megtörtént. Ízig-vérig beleszerettem, és már 8 hónapja együtt vagyunk, amit soha de soha nem akarok megtörni.

2016. júl. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De jo neked hogy most boldogsagban elsz!! Hat remelem az en sztorimnak is hasonlo vege lesz
2016. júl. 17. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!