Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú aki tetszik, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki tetszik, és hát voltunk kint de ő azt mondta, hogy neki nő kell nem kislány, de azóta jóba vagyunk beszélgetünk is. Szerintetek lehet ebből valami? 14/L

Figyelt kérdés
Nagyon helyes fiù,és ő nem az a fajta aki csak úgy dobálja el magamellől a lánykkat.Ugye egy 16éves srácról lenne most szó,akit már vagy 2-3éve ismerek az osztálytársnőmről,és nehezen veszem ki belőle a dolgokat,és gondolkoztam már azon is,hogy feladom tudom,hogy semmi esély nincs arra,hogy mink együtt leszünk. Ha tudtok kérlek segítsetek mert én már nem hiszek semmiben :/ És ugye így hajtogassa hogy találkozott egy lánnyal meg úgy,és nem lássa,hogy nekem ez sajnos rohadtul fáj,meg mindíg én írok rá egyszeri eset volt,hogy ő írt nekem.És mondtam neki,hogy jövőre úgyis elfelejt,és mondta,hogy nem fog és kitudja lehet 2év múlva együtt leszünk..Szerintetek?

2016. júl. 24. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"mink" :D

Szerintem inkább hagyd.

2016. júl. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem sem éri meg feltétlen rá várni. Főleg, hogy nem is jelentkezik. Inkább olyan barátnak tart szerintem és az nehezen változik meg.
2016. júl. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De még szeretnék vele kimenni és tisztázni a dolgokat. És elmondani mi a helyzet,jó ötlet?
2016. júl. 24. 18:10
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy 16 éves fiúnak nő kell, nem kislány😄 még ő is csak egy kisfiú:)
2016. júl. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akiknek eddig elmondtam,hogy mi a helyzet azok is azt mondták,hogy ő is csak kisfiú,de most pénteken lesz 17. Minden nap vele álmodok vagyis most az utolsó három napban vele álmodtam.
2016. júl. 25. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!