Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beszéljek vele vagy ne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csontianyja kérdése:

Beszéljek vele vagy ne?

Figyelt kérdés
A volt barátomba próbálok újra beleszeretni és szakítás óta beszélgetünk aztán tegnap este ő rájött hogy egy másik sráccal beszéltem skypeon és azt mondta hogy tudni sem akar rólam aztán addig hívogattam míg adott még egy esélyt de nem tudom megéri e de a kérdés az az hogy beszélhetnék e a másik sráccal vagy ez nem szép dolog? Mert most ugye bizonyítom kellene hogy szeretem de nincs már közös témánk mással meg jól elbeszélgetek.. az első kapcsolatom ezért nehéz hogy el kellene hagynom..

2016. júl. 24. 13:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Te döntöd el, hogy a régi megszokottat akarod, vagy valami újat. Szereted még? Ezt válaszold meg magadnak. Ha nem bírnád nélküle akkor ne hagyd ott, de ha igen, vágj bele és ismerkedj;) Mondd meg ah exednek hogy vége te már nem szeretnéd tovább, meg kell, hogy értse.
2016. júl. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!