Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Borzasztóan hiányzik. Nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzasztóan hiányzik. Nem tudom, hogyan tovább. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, még soha nem volt barátom. Voltak fellángolások, de tudtam, hogy nagy részükből nem lesz semmi, ezek el is múltak. Most viszont megismerkedtem egy fiúval...és valahogyan éreztem, hogy ez más. Teljes nyugodtságot, biztonságot éreztem a közelében, mintha nagyon közel állnék hozzá annak ellenére, hogy nem ismerem annyira. Jól elbeszélgettem vele többször is, ami csak kevés fiúval sikerült eddig, ő pedig gondoskodó és nagyon kedves volt velem. Aztán ahogyan felerősödtek az érzéseim megijedhettem, mert akaratlanul is elkezdtem kicsit visszahúzódni, félénkebb lettem előtte. Úgy gondolom, ezt ő is észrevehette, mert elkezdett egy másik lánnyal ismerkedni, egyre többet beszélgettek, látszott, hogy kedvelik egymást. Én pedig most magamat hibáztatom és szörnyen érzem magam, amiért az introvertált természetem miatt elijesztettem őt magamtól. Nem tudom, hogy neki voltak e egyáltalán érzései felém, mert sok lánybarátja van, akikkel szintén kedves és érdeklődő. Még fogunk találkozni a nyáron, de fogalmam sincs, mit tegyek. Hagyjam az egészet? Vagy menjek oda hozzá beszélgetni, jobban megismerni? Egyáltalán hogyan tudnék megváltozni, mit tegyek, hogy ne legyek ilyen szégyenlős előtte és közelebb engedjem őt magamhoz?

2016. júl. 24. 15:17
 1/2 anonim válasza:
Ne aggódj, csak add önmagadat! ;) végülis valami van benned, amitől szimpatikus vagy neki. Ne görcsölj rá, tekints rá "jó haverként", és máris könnyebb lesz. Nyugodtan menj oda hozzá, ismerd meg őt, mert akkor már te is fogod tudni, hogy mivel tudnád őt levenni a lábáról, de az is lehet, hogy neked már annyira nem fog bejönni. Ja, és tudom, hogy sablon szöveg, de merj kockáztatni, mert nincs vesztenivalód ebben a szituációban. Vagy működik, vagy nem. Sok sikert!:)
2016. júl. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon hasonló az én problémám is. Én heti 2-3 alkalommal rendszeresen találkozok a sráccal még nyáron is az edzések miatt. Néhány hete már nem találkoztam vele nyaralás és egyebek végett, de így legalább volt időm átgondolni az egészet.

Magamban arra jutottam, hogy teljesen felesleges feladni a dolgot, hiszen ha nem jövök be neki azt előbb-utóbb úgyis megtudom, de ha meg én is tetszem neki nem szabad elszalasztanom az esélyt. Szóval neked is azt tudom ajánlani, hogy ismerd meg, barátkozz össze vele, azután úgyis elválik majd hogy mi lesz. Sok szerencsét :D

2016. júl. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!