Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy visszajön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy visszajön hozzám a barátom, ha szakított velem? Nekem nagyon hiányzik, és borzasztóan szerettük egymást.

Figyelt kérdés

Soha senkit nem fogok már annyira tudni szeretni, mint őt. Az első szerelem után már ami jön, szerintem nem is igazi. Nekem ő kell. Mit tegyek?

Lehet, hogy én is hiányzom neki? Már félév eltelt a szakítás óta,de bármit megtennék hogy visszakapjam.

18/L


2011. jún. 9. 18:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos fél év után már kicsi a valószínűsége. Ne sajnáld magadat. Törődj bele, menj társaságba. Találsz új partnert. Ha begubózol és sajnálod, sajnáltatod magadat, csak még jobban belekeseredsz és nehezebb lesz.
2011. jún. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
én is hasonló helyzetbe vagyok mint te,igen az első szerelmet nem lehet elfelejteni,de meg kell próbálni továbblépni.én nehezebb helyzetbe vagyok mint te,de tudom hogy nem kezdhetjük újra,és mindketten megpróbálunk tovább lépni.van olyan mondás ha nagyon szeret vissza megy hozzád...(:ha
2011. jún. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Csak az a gond, hogy én nagyon szeretem őt, és szerintem ő is szeret még, csak egyikünk sem mer odamenni a másikhoz és megbeszélni a dolgot.

2011. jún. 9. 18:23
 4/15 anonim ***** válasza:
nem talált már mást...bocsi lemaradt
2011. jún. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy voltam nekem 22 évesen volt az első szerelmem 1 évig jártunk együtt de még 1 év kellet mire el tudtam felejteni . Az az érzés már nem lesz többé hiszen az első meghatározó különleges de jött valaki más akibe ismét szerelmes lettem. Bármit megetettem volna hogy visszakapjam nagyon sokáig de amit soha nem hittem bár mindenki ezt mondja hogy az idő majd segít ....De így van.A szerelmet többek között az tartja fenn hogy találkozunk érintkezünk ...de ha ez hosszú ideig nincs múlik a szerelem. Ami a legrosszabb volt várni és reménykedni hogy hátha.Mindig is tudtam hogy nem fog visszajönni, de szerelmes voltam nagyon.Csakis egy dolog segít az idő és az hogy jön majd valaki aki elfeledteti őt, csak győzze kivárni az ember! 25L
2011. jún. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! :
2011. jún. 9. 18:31
 7/15 A kérdező kommentje:

Nekem az fáj, hogy néhány hónapja még minden rendben volt, de mostmár nem vagyunk együtt. Annyira hiányzik, egész nap ég a testem, vágyom rá, és nem bírom elfeljteni. Esetleg valakinek van ötlete, hogy mit tegyek, hogy visszakapjam őt?

Azóta nem beszéltem vele, de már nagyon szeretnék.

2011. jún. 9. 18:59
 8/15 A kérdező kommentje:
18.23-as mesélnél a helyzetedről?
2011. jún. 9. 19:00
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem még félév sem telt el azóta,hogy szakítottunk az első szerelmemmel.Eleinte én is reménykedtem,hogy visszajön hozzám.Ha csengett a telefonom,azonnal felvettem és izgatottan beleszóltam a telefonba.Amikor aztán ráeszméltem,hogy nem ő hívott,mindig kicsit csalódott voltam.Sajnos,végleg le kellett mondanom róla,mivel azóta neki már új párkapcsolata van.Csak az a gondolat vigasztal,hogy fiatal vagyok és hogy biztos jön majd másik.Jelenleg azokkal a dolgokkal foglalkozom,amiket szeretek és lekötnek,hogy eltereljem a gondolataim és hogy legyen valami más is,ami értelmet ad,ennek a borzalmas időszaknak.
2011. jún. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom.

Mennyi ideje szakítottatok?

És miért?

2011. jún. 11. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!