Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 14 éves vagyok és van egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok és van egy 22éves fiú akivel nagyon jóban vagyunk találkozunk meg minden talalkozaskor megoleljuk egymást meg minden aztán pár napja megtortent egy csók és nemtudom mit csináljak mert fiatal vagyok hozzá! Valaki tudnekem tanácsot adni?

Figyelt kérdés
2016. júl. 25. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Hát figyelj, én voltam ugy hogy 13 éves voltam amikor volt egy 21 éves barátom. Egyáltalán nem zavart be a kapcsolatunkba a korkulombseg. Fél évet voltunk együtt. Ha ugy érzed hogy tudnád szeretni, és ő is tudna téged szeretni a kellő képpen, akkor nincs akadálya szerintem. Ha gondolod irj privát üzit, és ott beszélhetünk erről még:)
2016. júl. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Ha nem akarod, akkor mondd meg neki, hogy maradjatok a barátságnál és nem szeretnél semmi ilyesmit.

Ne csinálj semmit muszájból, mert később megbánod.

2016. júl. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az már egy kicsit nagy korkülönbség, főleg a ti korosztályotokban. Gondolom a fiú már dolgozik vagy tanul még, mindenesetre "készül" az életre. Neked pedig az még nagyon sok idő. Ha tényleg őszintén szereted akkor adj magatoknak egy esélyt, de amit előttem is írtak már ne muszájból. Tudom milyen menő ha egy annyi idős lánynak van egy felnőtt férfi barátja, de azért az eszedet ne veszítsd el.
2016. júl. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 16F és 13L nemakarjak elfogadni
2016. júl. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor hagyd, mert a szerelem olyan, mint a fing: ha erőlteted előbb- utóbb szar lesz.
2016. júl. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!