Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám a tudtára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám a tudtára hozni, hogy én szeretem?

Figyelt kérdés

Régi eredetű a dolog.

Van egy srác akit gyerekkorom óra ismerek amikor fiatalok voltunk (kb.:14-15évesek) Akkor egymásba szerettünk viszont nem lett belőle semmi komoly.

Nemrégiben viszont újra találkoztam vele, most 20 évesek vagyunk. Régebb óta nem találkoztunk már, viszont most egy pár órát beszéltünk ketten. Én rájöttem, hogy még mindig nagyon kedvelem és el tudnám képzelni, hogy komolyabbra forduljon a dolog. Sok közös van bennünk, viszont ő nem az a könnyen elérhető típus. Kevés barátja van és nem nagyon jár szórakozni. Ritkán futólag találkozunk de csak köszönés és semmi több.

Hogyan tudnék vele, valahogy kapcsolatba lépni, legalább beszélgetni?

Tényleg nagyon szeretem és remélem, hogy még van ennek esélye (amúgy én úgy látom, hogy ő is kedvel) csak már nem az a próbálkozós típus.


Valami ötlet? Hasonló történet? Hogyan lehet ebből kikerülni?

Minden esetre én szeretném kicsit közelebb kerülni hozzá, nem feltétlen, mint barátnő, már annak is örülnék ha legalább beszélgetnénk. (Egyenlőre)


2015. máj. 19. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Meg is adtad a választ. Beszélgess vele. Amikor legközelebb találkoztok, kezdeményezz beszélgetést.
2015. máj. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gondolom a nevét tudod akkor. Írj rá facebookon ha más nincs. Ott beszélgessetek és hátha fellángolnak majd a régi szenvedélyek. Ha ott nem tudod, akkor amikor találkoztok beszélgessetek kicsit többet egymással és hidd el kialakul az. :)
2015. máj. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!