Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy adjam a tudtára, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam a tudtára, hogy szeretem? Többi lent.15/L

Figyelt kérdés
Beleszerettem az egyik osztálytársamba. Tegnap beszélgettem vele ask.fm-en,de névetelenül írtam és elmondtam hogy szeretem.Nagyon érdekelte hogy ki vagyok de nem mertem ráírni,pedig azt mondta írjak. En azt akarom hogy magától jöjjön rá hogy szeretem mert félek elmondani. Mit írjak neki amiből rájönne hogy én vagyok?
2015. máj. 7. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
"szeretlek"
2015. máj. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennyire erővel el is mondhatnád..
2015. máj. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Először is biztos vagy benne, hogy ráakarsz hajtani az osztálytársadra?

Amúgy próbálj olyan szavakat használni, amit már sokszor hallhatott tőled, vagy mit tom én. De nem hiszem, hogy a fiúk ilyen dolgokat összetudnak rakni az agyukban, mint a lányok. Ha azt szeretnéd, hogy rájöjjön, akkor írj rá.

2015. máj. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Félek neki elmondani. És nem érdekel,hogy osztálytársam mert nekem csak ő kell.
2015. máj. 7. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!