Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha azt látjátok, hogy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt látjátok, hogy nem tetszetek egy csajnak akkor feladjátok?

Figyelt kérdés

Régebben tetszettem egy srácnak, erre nem volt nehéz rájönnöm, de amilyen hülye voltam nem foglalkoztam vele, pontosabban, túl zárkózott voltam, meg nem köszöntem neki szóval egy kis dög voltam pedig nekem is tetszett. Mikor már nem igazán foglalkozott velem, akkor jöttem rá hogy mi is van és hogy elszúrtam. Ha megpróbálok közeledni felé akkor még lehet esélyem??

17L



2016. júl. 26. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Ne éld bele magad. De próbáld meg.


Én most küzdök egy hasonló kis döggel.


Ha később jönne be, még az is jó.


23/F

2016. júl. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Persze ő már nemfog közeledni.. Neked kell lépned de minnél előbb.. Nehogy elszalaszd.
2016. júl. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet esélyed. Viszont egyértelműbbnek kell lenned, mint normál esetben, mert abban a hitben van, hogy nem szeretnél semmit és feladja.
2016. júl. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szívtad. Nem nekünk férfiaknak inkább van büszkeségünk ami azt teszi ha küzdünk és semmi jele a javulásnak akkor viszont abba hagyjuk. Viszont most neled kell küzdened és így sem 100% hogy meg van még. De nem árthat.
2016. júl. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Basszus az alapján amit írtál, pont ugyanúgy működsz, mint a nők többi száz százaléka mínusz egy fő! Hívd el egy kávéra (amit tényleg te fizetsz), mondd el neki hogy akkor nem voltál nyitott egy kapcsolatra de most igen, akkor azt vetted észre hogy tetszel neki, és a jó hír az hogy ez kölcsönös! Ha azt mondja hogy barátnője van és esténként a cockpit-ben tartózkodik, akkor ints neki búcsút és keress mást! Ennyire egyszerű!
2016. júl. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én nem tudom az ilyet megérteni, de komolyan. Ha neked is tetszett, akkor miért nem köszöntél neki? Erre én pl. annyira allergiás vagyok, ti elvárjátok, hogy udvariasak legyünk veletek, ne beszéljünk bunkón, legyünk szolgálatkészek, te meg nem köszönsz, mert "aljas kis dög vagy". És itt nem is arról van szó, hogy tetszik vagy nem tetszik, hanem az, hogy valakinek nem köszönsz, alapvetően sértő és bunkó (főleg, ha az illető köszön, és nem viszonzod). Velem egyszer játszanád ezt el, többet biztos, hogy semmi esélyed nem lenne nálam, az ilyet én levegőnek nézem...


A kérdésre válaszolva: ha azt látom, hogy nem tetszem egy csajnak, akkor hagyom. Én ezt nem "feladásnak" mondanám, mert ebben a szóban valami vereség szerű tartalom is lappang, ami viszont nem igaz. Egyszerűen csak ha látom, hogy nem jövök be a lánynak, akkor nem háborgatom és kész.


És egyébként a lánytól is jól esik ám a visszajelzés, ne várjátok már el, hogy a vörös szőnyeget is leterítsük előttetek, és virágszirmokkal hintsük az utat, amerre jártok, ti meg ránk se bagóztok cserébe. Ha valami gesztust teszek egy lány felé, én elvárom a viszonzást is, ha tetszem neki. Úgy én nem fogok teperni, hogy semmilyen visszajelzést sem kapok.


Lehet, hogy kicsit szigorúnak hatott, ahogy ezt előadtam, de nekem az általad leírtakból úgy jött le, hogy te tipikus az a fajta vagy, aki csak ölbetett kézzel, felszegett állal, mint egy királynő, fogadod a férfiak bókjait, mintha ez neked járna, és még csak nem is köszönsz vissza nekik, aztán meg amikor eszedbe jut, akkor nagy kegyesen leereszkedsz hozzájuk... Ez nagyon nem szimpatikus. Amúgy ha odamész a pasihoz, lehet, hogy ő is ezt fogja érezni...

2016. júl. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,

Kedves utolsó, nem arról van szó hogy nem köszöntem neki vissza, mert ő sem köszönt nekem, egyszerűen nem tudtam hogy reagáljak az egészre

2016. júl. 27. 21:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem gondolkodsz rajta, csak természetesen viselkedsz, szíved szerint...
2016. júl. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2016. júl. 31. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!