Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van ennyi ilyen lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi ilyen lány?

Figyelt kérdés

Mármint nem általánosítani akarok, mert nyilván nem mindegyikőjük ilyen, csak nagyon sokuknak, akikkel találkoztam, mind olyan fiúk kellenek, akik úgymond "menők" vagy éppen páwák.. Vagy ha már itt tartunk ezt sok fiúról is el lehet mondani.

Nagyon sokan cikinek találják hogy teszem azt 15-16 évesen nem volt még soha barátjuk, eközben a legtöbb osztálytársuknak már volt. Nekem 17 évesen lett barátnőm először és habár a mi kapcsolatunk még most is tart, nem biztos, hogy a legtöbb ennyi idős korban kialakult kapcsolat a végtelenségig eltart.

Hihetetlen sok olyan lánnyal találkoztam, akik csak szórakozásból akartak volna velem összejönni. Speciel végignéztem ahogy egy lánybarátom 1 hónap alatt elveszítette 2 kapcsolatát. Az első kapcsolata vége után hozzám jött panaszkodni és kérdezte hogyan léphetne rajta túl. Mondta mennyire szerette meg mennyire hiányzik neki. (Ja kemény 2 hétig voltak együtt) Pár napra rá összejött egy másik sráccal, akivel szintén nem volt hosszabb kapcsolata 2 hétnél, és megint rimánkodott, hogy jaj de rossz neki (egyébként undorítóan viselkedett a sráccal). Majd rá kb 3 napra velem akart összejönni, mondta, hogy fontos vagyok neki meg blablabla. Én pedig mondtam neki, hogy tudja, hogy van barátnőm, meg amúgy sem jönnék össze vele. Erre mondta, hogy poénból mondta ám. Röhög a vakbelem kuncog a májam..


Nagyon zavaró, hogy ilyen sok lány van és a normálisakat kb észre sem veszik.


2016. júl. 27. 13:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja igen 19/f vagyok
2016. júl. 27. 13:54
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Én sem értem. Én is 19 éves vagyok, és még soha nem volt barátnőm. Elég sok lánnyal kavartam már fesztiválokon és bulikban, de már nagyon unom, egyáltalán nem erre vágyom, hanem egy rendes kapcsolatra - de egyszerűen ahány lánnyal összehozott a sors, semelyikkel nem tudtam elképzelni egy párkapcsolatot, akivel meg igen, az meg velem nem. Meguntam már a bulis kavargatásokat, de ha nincs más, akkor ez van.
2016. júl. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Sajnos mindenhol vannak ilyen lányok, mondjuk nálunk az osztályban mi (a normálisak) vagyunk többségben. Nem értem miért élvezik ezt... 16L
2016. júl. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sok lány hūlye, nem tudsz velük mit csinálni. Egyébként engem zsigerből taszítanak az olyan fiúk, akiket a "menő" szóval lehetne jellemezni. Talán mert én se vagyok menő? :"D 15/L
2016. júl. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát nemtom, az én korosztályomban egy ilyen lányt se ismerek (18)
2016. júl. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha látnád az én osztálytársaimat kibuknál...

dettó ugyan ezt csinálják és minden fiú előtt megrázzák a s**ggüket és nem ez a pláne hanem hogy a fiúknak ez tetszik is

manapság nehéz egy rendes fiút találni a lányoknak és nehéz rendes lányt találni a fiúknak :(

és ha még sokkot akarsz kapni kedves Kérdező ötödikesek leszünk a kövi tanévben

2016. júl. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!