Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Titeket mennyire zavar,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket mennyire zavar, ha egy lány ennyi idősen még nem is csókolózott senkivel?

Figyelt kérdés

18 évesen.

De ez a lány teljesen normálisan néz ki,helyén van az esze is,szóval rendben van SZINTE minden tekintetben-nyilván ő is birtokol hibákat-.

Viszont baromi szerencsétlen,konkrétan mindenben bevonzza a balszerencsét az életébe:a párkeresésbe is.

Szóval a lényeg hogy ilyen feltételek mellett meg úgy egyáltalán. Mennyire lenne taszító 18 éves korban ilyen szintű tapasztalatlanság?



2016. júl. 17. 23:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Senkit sem fog zavarni
2016. júl. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna, sot, inkabb ez legyen mint hogy a lany mar 18 evesen tobb f@*zt fogott mint kilincset.
2016. júl. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
#2 értékelem a humorod. Igaza van. Engem sem zavarna.
2016. júl. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem fog gondot okozni egyetlen leendő barátodnál sem. Ha mégis, akkor nagyon jó, hogy ilyen korán kiderült a jelleme, nem kell különösen nagyot csalódnod benne. De tényleg ne aggódj, ne zárkózz el az ismerkedési lehetőségektől emiatt. :)
2016. júl. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ez eddig azért megnyugtató:D

De várom a további válaszokat is :)

2016. júl. 17. 23:28
 6/13 Morozov ***** válasza:
100%
Számomra vonzó lenne ez a tapasztalatlanság. Mint egy teljesen ismeretlen földrész felfedezése és meghódítása, ahova ember még nem tette be a lábát. Biztos vannak mások is, akik így gondolkodnak.
2016. júl. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 zóna_pocok ***** válasza:
Nekem tetszene, nem egonek tartanam a lanyt, hanem konzervativnak. Ez lenne az elso ami eszembe jutna.
2016. júl. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem zavarna, sőt. Csókolóztam párszor, de nem mondanám magam csókkirálynak, meg bevallom elég nehezen, megy tehát szerencsétlenkedhetnénk egymáson, tuti jó móka lenne. Míg egy tapasztalt lánnyal, nem hinném, hogy ilyen jó mulatság lenne..
2016. júl. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem zavarna.

És ha ez vigasztal, 18 éves fiúként még soha nem volt barátnőm, nem is csókolóztam. Még óvodás szintű barátnőm se volt.

2016. júl. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 savanyújóska ***** válasza:

Nope, szerintem idővel azért közös nevezőre tudnánk jutni a kérdésben, meg mint előttem is írták, ez olyan, mint a mell - ha eljuttok odaáig, és zavarja, akkor még az a jobbik eset, hogy otthagyott és kíválóan jártál! ;)


22f

2016. júl. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!