Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges ennyi pofáraesés...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges ennyi pofáraesés és bántás után is szeretni? (Hosszú sztori)

Figyelt kérdés

Ott kezdeném,hogy aki e hosszú regényt végigolvassa,annak minden tiszteletem. :)


Régebben is nagyon kedveltem egy leányt.Körülbelül 2 éve figyeltem föl Rá,s sokat beszélgettünk. Voltunk táborokban is együtt,mindösszesen nagyon jó volt.Egy idő után leesett Neki,hogy többet szeretnék tőle egy barátságnál,mivel mindenben segítettem őt,adtam Neki pár dolgot,amit kért,vagy szeretett.Ezután kerülni kezdett,s ha valahogy közelebb kerültem hozzá fizikailag,akkor vagy elment,vagy valamilyen formában,ami általában nem túl kedves volt,elküldött.Egyik nap normális volt,másik nap pedig hihetetlenül ki nem állhatott.Iskolában sem túl kedvesen viselkedett,minden nap tett rám egy megjegyzést,ami nagyon rosszul esett,főleg,hogy Tőle kaptam ezt,nem mástól.Más emberek nem tudnak úgy megbántani,vagy megsérteni,hogy azt megjegyezzem,ahhoz már túl sokan bántottak meg.Sokszor kérdezte,miért is élek,miért nem halok már meg?A válaszom mindig az volt,hogy nem tudom,de jó lenne.Míg mindez folyt,néhanapján ráírtam,vagy Ő írt rám.Amennyiben Ő írt rám,az egy goromba játék volt az érzelmek részéről egy barátnője által aki maga is nagyon utál engem a létezésem miatt.

Sajnos nem volt túl sok ideje megismerni engem a leánynak, mert sokan súgták a fülébe,hogy hagyd ezt a gyökeret,hadd szenvedjen(én így gondolom,amit mondhattak,kiindulván irántam mutatott szeretetéből némely barátnőjének),viszont nekem volt időm megismerni a kedves oldalát,ahogyan egy emberrel normálisan viselkedik.Utóbbi időben elkezdtünk beszélgetni újra,sokkal normálisabban.Van,hogy Ő ír rám,van,hogy én,de mostanság suliban sem,és FBn sem tesz megjegyzéseket rám,ami nem lenne kedves.Van egy barátnője,akivel jóban vagyok.Sosem voltam vele rosszban,s mikor úgy éreztem,tényleg érzek a leány iránt,akkor kicsit kihasználtam ezt a barátságot,hogy közelebb kerülhessek fizikailag is a leányhoz.Habár ez akkoriban nem sikerült.A barátnője is sokszor kérdőre vonta,miért is viselkedik így velem?Nem igen tudok erre választ,de a barátnője elmondása alapján s saját lelkem alapján sem akartam senkinek sem rosszat,főleg nem Neki,annak a leánynak,akit szeretek.Habár, egy picit nagyon eltértem a témától amit meg szeretnék kérdezni,de muszáj volt leírnom :)

Nagyon nagyon sok fájdalmat okozott ez az egész,és még mindig vannak vérző sebeim,amiket tőle kaptam,de ezek már kezdenek begyógyulni a Tőle kapott kedves szavak után,s kezdem azt érezni,végre rendeződni látszanak a dolgok.A nyáron nagyon eltávolodtam Tőle,de szeptembertől ismét közeledni kezdtem hozzá.Most is nagyon tetszik nekem,egész nap tudnám nézni gyönyörűséges arcát,s hallgatnám számomra megnyugtató hangját.Lehetséges ez?Lehetséges,hogy még ennyi fájdalom s idő után is szeresek valakit,tán még jobban is?Előre köszönöm a válaszokat.



2015. okt. 28. 10:06
 1/8 A kérdező kommentje:

Ami lemaradt:


15/F illetve 15/L

2015. okt. 28. 10:09
 2/8 the_rocker ***** válasza:
84%
Hát elég furcsa ez a helyzet, de szerintem ha igazán szereted akkor nem tud olyat mondani amivel megutáltatja magát. Tehát igen lehetséges hogy még mindig szereted. 14/F
2015. okt. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Tele van a világirodalom reménytelen szerelmekkel. Egy neked is jutott, mint mindenki másnak. Túl fogod élni.
2015. okt. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Értelmesnek tűnsz a leírás alapján. Amúgy meg sokszor szoktuk látni, hogy a csajok s3eggfejek azokkal akik idvarolnak nekik. Női észjárás, semmi logika :D Lehet azért, hogy megtudja, mit viselsz el azért, hogy megszerezd. Ne add fel, és akámennyire is fáj ha beszól, próbáld viccnek venni, vagy szólj vissza. Nevess rajta. Tényleg. Még a filmekben is sokszor így megy. A nő bunkózik, de a pasi nem adja fel. Esetleg irhatsz privátot if u want.
2015. nov. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nem lehetséges, hogy az a leányzó is többet érez irántad a barátságnál? 14-15 évesen a lányok félnek bevallani, vagy pedig kimutatni azt, hogy tetszik nekik valaki, főleg ha a barátnői is utálják azt a valakit. A sértő megjegyzések, pedig lehet csak piszkálódások vagy figyelem felkeltések. Szerintem ne add fel , mindíg van remény, fiatalok vagytok még bármi történhet : ) Sok sikert a lány meghódításához!:) 19/L
2015. nov. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Itt a lényeg:

"s ha valahogy közelebb kerültem hozzá fizikailag,akkor vagy elment,vagy valamilyen formában,ami általában nem túl kedves volt,elküldött."


Nekem úgy tűnik az egész leveled alapján hogy a 15 éves lány még nem érett meg arra, hogy fizikai kapcsolatot létesítsen nemhogy veled, de senkivel sem. Ez nem ritka jelenség. Csak azért mert ma már a 13 éves lányok is menstruálnak egyáltalán nem jelenti azt, hogy fizikai vagy mondjuk ki, szexuális kapcsolatra is érettek.


Ez a lány valójában elismerést érdemel, hogy a teste vagy lelkének tiltakozása ellenére nem megy bele szexuális kapcsolatba csak azért, hogy ne tartsák weird-nek nem is beszélek arról, hogy a történetedben egyetlen szó sem esett szerelemről.


Nézzük csak mit is írtál róla:

"Régebben is nagyon kedveltem egy leányt"

"mivel mindenben segítettem őt,adtam Neki pár dolgot"

"kicsit kihasználtam ezt a barátságot,hogy közelebb kerülhessek fizikailag is a leányhoz"


Szóval a szavaid alapján nem is csodálkozom, hogy a lányt te nem érdekled nemhogy fizikailag sem de lelkileg sem mert valószínű, hogy az ő értékrendje szerint te nem igazán érdemled meg őt.


A másik dolog pedig az, hogy a lányok általában inkább sajnálják azokat a srácokat akik többszöri visszautasítás után sem tudnak leszakadni róluk és görcsösen próbálkoznak újra és újra. És minnél inkább valaki nem kívánatos tapad rájuk annál inkább több ellenszenvet éreznek a szerencsétlen iránt.


Szóval én azt ajánlom neked, hogy hagyd abba a lány üldözését és próbáld meg elfelejteni őt mikozben lefoglalod az agyad tanulással vagy elkezdesz valamit rendszeresen sportolni. Közben fogsz megismerkedni másokkal is, kitudja még az is lehet, hogyha ugyanezzel a lánnyal megint összehoz a sors de erre én nem számítanék.

2015. nov. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges, de ne a szíveddel gondolkozz, mert visszavonhatatlanul önámítássá válik a történet,

tényleg totális pofáraesés, a fájdalom marad csupán emlékül.

Túl romantikus alkat vagy és ez olyannyira kiszolgáltatottá tesz, amivel "gyerekjáték" visszaélni.

("gyerekjáték"!--ha jól érted )

Ha pár "kedves szó", továbbá az elég, hogy rendeződni "LÁTSZANAK" a dolgok, akkor

sokkal többet ( ÉS MÁST) remélsz, mint amennyire reális esélyed van.


Vagy profimód tesztel téged a lányka és akkor NEM ÉRDEMEL MEG TÉGED,

mert nemtelen eszközöket alkalmaz.

Vagy (amit én valószínűnek látok) éretlen, még komolytalan a te érzelmeidhez,

tehát NEM ÉRDEMEL MEG TÉGED.

Vagy veled mosná fel a padlót, vagy az érzelmeiddel : a pofon mindenképen a tiéd.

Megint te kapod a következő sebet, ha kiderül, hogy csak akkor édesedik hozzád ,

amikor nincs más mellette, aki (ilyen-vagy olyan okból, de ) a "véleményét" befolyásolja ,

őt ellened uszítsa.

Azt pedig te csak gondolod, hogy azok a "vérző sebek" nyomtalanul begyógyulnak ,

ezt a téveszmét egy életre felejtsd el! Ne hagyj kétséget, mit érzel iránta.

Szerintem, ha már pontosan tisztában van azzal, miként viszonyulsz hozzá, akkor jobb,

ha ő kezdi el keresni a hozzád való közeledés mikéntjét.

Ám, ha újra engeded, hogy azok véleményét halld vissza tőle, akik durva megnyilvánulásait

eddig megkaptad, idővel ő sem vélekedik majd másképp felőled.

Legyetek továbbra is "ISKOLA-TÁRSAK" és legyen ő az, aki kimutatja, ha többet akar tőled.

A többit intézd el te magadban: szerintem vegyél vissza a sikert illető ÁLMAIDból ,

szemléld a világot a realitások felöl is. Adj időt neki is , de magadnak is,

a többi alakul. Hogy merre, az --írásod alapján úgy vélem-- nem a te döntésed lesz.


Egy dolog tutibiztos: se barátként, se "társként" meg ne próbáld féltékennyé tenni,

úgy fordítani őt magad felé, mert nem csak célt tévesztesz, de magadban is csalódsz!

Előttem szóló tanácsaival egyetértek: legyen tartalmas elfoglaltságod,válassz hobbit,

tanulj, sportolj , mert ha "kudarc" esetén csak az önsajnálatba tudsz temetkezni,

abból nehéz (ha nem lehetetlen) "jól kijönni".


Üdv. , sok sikert!

2015. nov. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az nem lehet hogy a lány is többet érez csak fél tőled mármint nem teljesen tőled hanem egy kapcsolattól? Lányok álltalálban ezért viselkednek furcsán... 14/L
2015. nov. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!