Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van esély rá hogy beleszeretek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély rá hogy beleszeretek? Ő 19, én 17l. Ugy el tudnak kepzelni egy kapcsolatot es vonzodom hozza de szerelmet nem erzek tutira csak nagyon gyenge szeretetet es ezt tudja ezert nem meri megkerdezni hogy jarnak e vele.

Figyelt kérdés
Ket hete ismerkedtem meg egy sraccal azota rendszeresen talizunk meg smarolunk de nem jarunk, es nagyon tetszik ahogy banik velem es torodik velem es azt mondja szerelmes belem, de en meg le vagyok ragadva a multnal
2016. júl. 27. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Van.
2016. júl. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Ket hete ismerkedtem meg egy sraccal azota rendszeresen talizunk meg smarolunk de nem jarunk,"

Légyszi,ne akarj tőle semmit! 2 hete ismered és rendszeresen smárolsz vele. Vannak lányok, akikbe nálad sokkal több tartás és értelem szorul. HAgyd meg ezeket a lányokat neki, te meg gondolkodj el magadon...

2016. júl. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Élj a jelenben ne a múlttal, jöj vele össze és egy hónap után meg tudod hogy tényleg szereted e, egy próbát meg ér, nekem is volt egy fiúm akit nem igazán szerettem de össze jöttem vele és egy hónapig azon gondolkoztam hogy dobjam majd meg szerettem, és 10 hónapig eggyüt voltunk, végül ő dobott ki, akkor nagyon fájt mert éltem haltam érte, de most meg már nem is érdekel, próbáld meg, veszíteni nem veszítesz
2016. júl. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!