Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha prostituálttal szeretkezek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha prostituálttal szeretkezek először, van rá esély, hogy érzelmileg kötődni kezdek hozzá?

Figyelt kérdés

Azért tettem fel a kérdést, mert - legnagyobb bánatomra - meglehetősen érzelmes vagyok. Nem vagyok benne biztos, hogy a kérdésben említett akció miként htana rám. Van esetleg olyan férfi, aki hasonló hozzám? Kíváncsi lennék, hogy mik a tapasztalatok ezzel kapcsolatban.


Előre is köszönöm!



2016. júl. 2. 12:23
1 2 3 4
 1/39 PearlDiver ***** válasza:
100%
Az a véleményem, hogy szeretkezni csak azzal tudsz, akivel szeretitek egymást. Egy prosti ennek maximum az illúzióját tudja megadni - persze ehhez is elkezdhetsz kötődni, de sok értelme nincs. Lehet hogy inkább nem kéne lányhoz menned.
2016. júl. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
prostival nem lehet szeretkezni max megdugni
2016. júl. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
81%
Nem hinném, hogy nagyon kötődni fogsz egy pofákat vágó ribihez, aki az óráját lesi közben és alig várja, hogy kilökjön az ajtón.
2016. júl. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
A szeretkezés szót a szalonképesség miatt használtam. Magam is jól tudom, hogy nem mérhető egy barátnővel történő aktushoz.
2016. júl. 2. 12:39
 5/39 A kérdező kommentje:
Vannak ún. barátnő-feeling-es hölgyek is. Egy ilyenhez tervezek elmenni.
2016. júl. 2. 12:40
 6/39 zóna_pocok ***** válasza:
En is bitang erzelmes vagyok, de amit o nyujt az csak illuzio. Gondolj arra, hogy igazabol nem erdekled, hanem csak a penzedert megjatsza magat neked. Ami igaz is :)
2016. júl. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Jelenleg még az az illúzió is jobb lenne, mint a semmi.
2016. júl. 2. 12:48
 8/39 zóna_pocok ***** válasza:
49%
Akkor menj el, aztan menj el ott is. Addig amig tart, addig gondold azt hogy magaval az alomlannyal vagy, aki imad teged, aztan hazafele gondolj a penzre, egy prosti szemelyere hogy igazabol lefos teged. Nem nehez :)
2016. júl. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Megpróbálom meggyőzni magam, hogy valóban akar engem és nem a pénzem.
2016. júl. 2. 13:19
 10/39 anonim ***** válasza:
84%
Ha ennyire erzelmes vagy akkor inkabb keress egy tisztesseges lanyt. Akivel ha egyutt lesztek tudtok SZERETKEZNI. Nem pedig egy kis ócska lotyót aki kb le se szar teged es ki tudja milyen nemi betegsegei vannak.
2016. júl. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!