Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jövőre Pesten fogok tanulni...

Jövőre Pesten fogok tanulni es szeretnek hossteskedni. Az adottsagaim megvannak hozza mar parszor dolgoztam is mint hostess. Pozitiv, mosolygos szemely vagyok. Van esely a kovetkezore? (Lent) Havonta mennyit lehet keresni ezzel a munkaval?

Figyelt kérdés
Illetve ha tobb helyre bejelentkezem mennyi munkat kaphatok havonta atlagban? Egy 50. 000 ft realis?

2016. márc. 8. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt igy nehez megmondani.

Attól fugg hogy mennyire felkapott a hely, es hogy milyen szolgaltatast nyujtasz még.

2016. márc. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hostesskedesrol beszelunk,ami nem öreg urak szorakoztatasat jelentene jelen esetben :) es egyebkent rendezvenyek vannak neM pedig felkapott helyekrol beszelunk,de koszonom,hogy idor forditottal ram!
2016. márc. 8. 21:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, en is hostesskedem, tobb ugynoksegnel is. Egyetem mellett en 30-40 kozott szoktam tudni keresni egy honapban, mert viszonylag keves munka esik olyan idopontra, amikor raerek, es azokra altalaban sokan jelentkeznek, mert legtobben suli mellett dolgozunk. Bar attol is fugg, mennyire sok idot vesz el a tanulas, nekem annyira nagyon nem veszes, de azert nem olyan mint a kozepsuli (BCE-GTK-s vagyok). Vannak pl party hostess munkak, ahol 1-1 ejszakara egy tizest kapsz (baratnom szokott ilyenekre menni), de nem tudom, hogy ilyesmit vallalnal-e. Ilyenekkel mondjuk siman lehet. :)
2016. márc. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a valaszt!:)))
2016. ápr. 3. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!