Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mennyi ido alatt lettetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi ido alatt lettetek tul az exeteken ugy hogy ő szakitott mikor ti meg szerelmesek voltatok? Es hogy? Mert nekem az ismerkedes, massal randizas nem segit.16/l 1ev,3 honap volt a kapcsolatunk.

Figyelt kérdés

2016. júl. 28. 08:32
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
2016. júl. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
17 voltam, mikor szakított velem szintén 1 év 3 hónap utàn. Próbaltam ismerkedni màr 1 hónap múlva, de rájöttem, hogy ez addig nem fog menni, amíg túl nem leszek az exemen. Végül olyan 6-7 hónap kellett, mire újra ismerkedni kezdtem, és úgy éreztem, visszataláltam önmagamhoz teljesen. Legyél sokat a barátnőiddel, járj el szórakozni, közben ismerd meg ujra önmagad, hiszen egyedül lenni teljesen más. Én befestettem a hajam, új szemüvegem lett, mert úgy éreztem vàltozás kell. Ez is segített.
2016. júl. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

1,4 eves kapcsolat utan, most vagyok a 6. honapban es meg mindig nemvagyok teljesen tul.


Ha esetleg elszeretned mondani valakinek mi tortent vagy ilyesmi irhatsz nyugodtan.

2016. júl. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%

Miert visel meg ennyire?

Azt hitted örökké fog tartani?

2016. júl. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azert visel meg ennyire mert nagyon szerettem, reg ota ismerem elso pasim volt es legalabb baratok maradhattunk volna de most mindennek vege pedig mielott jartunk a legfeltettebb titkainkat is megisztottuk egymassal.
2016. júl. 28. 11:01
 6/8 anonim ***** válasza:

En lanytesomon a következő szakaszokat lattam:


1. 48 óra folyamatos zokogás

2. További 2 hét sírás, kisebb szünetekkel

3. 3-4 hónap teljes apátia, neha kis pityerges

4. További fel év szomorúság, kisebb vidám szakaszokkal


Új kapcsolat másfél év múlva.


Persze nem mindneki ennyire érzékeny de ne csodálkozz ha nem megy egyik napról a másikra.

2016. júl. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
En is nagyon erzekeny vagyok foleg ha tiszta szivembol szeretek valakit:( remelem en hamarabb tul leszek rajta:(
2016. júl. 28. 13:55
 8/8 anonim ***** válasza:

próbáld elfelejteni, nem foglalkozni vele. ez könnyebben megy, ha lekötöd a figyelmed olyan más dolgokkal, amik érdekelnek. suli, barátok, munka, sport, nyelvtanulás, akármi. a lényeg, hogy minél kevesebb időt tölts úgy, hogy nincs semmi dolgod és közben ráérsz vele és magaddal foglalkozni. terheld túl magad, hogy időd se legyen rá gondolni és mindjárt könnyebb lesz. így sem oldódik meg a dolog azonnal, de sokat segít és gyorsabban működik.

amíg még az exeddel foglalkozol, addig nem nagyon működik a másokkal ismerkedés, mert mindenkiben őt keresed, minden helyzet rá emlékeztet. viszont az fontos, hogy ne zárkózz el az új ismeretségek elől sem, mert egy idő után át fog majd billenni a dolog és jön valaki, aki egyszercsak elfeledteti veled az exet.


az is sokat használ, hogya törlöd/tiltod őt FB-ról, chatekről, stb. hogy ne legyen folyton az arcodban, hogy mit csinál. ne keresd, ne hiányold. vacak dolog, hogy most nincs ott, de egyúttal jobb is. ha barátok maradtatok volna és rendszeresen beszélnétek, szerintem sokkal nehezebb lenne túltenned magad az érzéseiden. építsd fel az életed nélküle és majd ha kiheverted, majd ha már nem fáj (vagy nem ennyire és nem így), akkor utána esetleg újra lehettek barátok, ha még lesz igényetek rá. lehet, hogy neki sem könnyű, lehet, hogy ő is csak védekezik a rossz érzések ellen azzal, hogy most kerül téged.


nekem közel 10 évig tartott kiheverni egy hasonló helyzetet és aztán újraéleszteni a barátságot, miután beleszerettem a legjobb (ellenkező nemű) barátomba. miután elmúltak az érzések, újra jóban lettünk és a barátságunk újra ugyanolyan jól működik. talán hamarabb is mehetett volna, de az idő, szünet és a távolság mindenképpen kellett a dologhoz.


érdemes lehet megnézned a 100 nap nyár c. filmet. pont erről a helyzetről és problémáról szól elég sajátos módon.


sok sikert!

2016. júl. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!