Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már szerelmesek olyanba akit a neten keresztül ismertetek, meg, de még nem találkoztatok?

Figyelt kérdés

2016. júl. 10. 00:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Igen
2016. júl. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
És aztán lett valami,kapcsolat vagy taliztatok?
2016. júl. 10. 00:12
 3/25 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem találkoztatok, az nem szerelem.
2016. júl. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nem is igazi akkor,csak nagyon tetszik.
2016. júl. 10. 00:18
 5/25 anonim ***** válasza:

Igen, volt egy lány. Barna haj, kék szemek, hasonló személyiség mint az enyém... sokat beszélgettünk neten, aztán amikor élőben találkoztunk még jobban belehabarodtam. Együtt töltöttünk egy hétvégét és nagyon jó volt. Csak aztán amikor megkérdeztem tőle, hogy lesz-e folytatás ő azt válaszolta, hogy nem érezte jól magát velem és nem szeretne többet találkozni.


Nem kicsit törtem akkor össze és azóta nem is próbálkoztam senkinél. Pedig ez már több mint két éve történt.

2016. júl. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Én is barna,kék szemű vagyok:)
2016. júl. 10. 00:24
 7/25 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. júl. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Igen! De meghíusult a randi...sajna. .
2016. júl. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de még egyszer soha többet ilyet. Neten ismerkedtünk meg, még MSN-re vettek fel valami más oldalon keresztül spontán vettek fel a címem alapján. Eleinte csak barátkozós hülyéskedéses dolog volt az egész, nem volt komoly szándék egyik oldalról sem. Aztán ugye a sok beszélgetés és hülyéskedések vége szerelem lett minkét oldalról. Nem laktunk túl messze egymástól kb 20 km volt a táv. Szerelmesek voltunk egymásba de akkor 17 évesen még máshogy láttam a dolgokat mint most. Amikor először találkoztunk a nagy szerelem elején akkor élően furcsa volt az első találkozás nagyon, de nagyon jól éreztük magunkat csak az első 1 óra az ami döcögősen ment mert mindketten zavarba voltunk, meg nagyon furcsa volt. Aztán a barátnőmmel folytattuk a netes beszélgetést akkoriban kezdett népszerű lenni a facebook így átváltottunk arra és akkor ugye a sok chatelés meg webkamerázás után egy ideig 2 hetente találkoztunk, mert így jött ki a lépés mindig, aztán egy ideig nem találkoztunk 3 hónapig mert a barátnőm elutazott Németországba apjához, ritkábban de ugyanúgy web kameráztunk meg chateltünk mint eddig. Amikor hazajött megbeszéltük hogy kipiheni magát és másnap menjek el hozzájuk. elmentem lelkesen alig vártam hogy odaérjek, amint becsöngettem a házba nem nyitottak ajtót. Hívtam telefonon nem vette fel, semmi. Akkor mér nem volt se okostelefonom se internet képes sima telefonom, csak álltam fél órát mire a szomszéd meglátta, odajött és kérdezte hogy miért várok ott ennyire, akkor ő mondta hogy ne várjak mert senki nincs itthon, ő rá van bízva a ház felügyelete némi pénzért mert úgy mentek ki hogy csak ritkán járnak haza, maximum karácsonyra és ennyi.

Akkor nagyon megsértődtem, amit hazaértem egyből írtam neki, akkor ő mondta hogy ki ne találjam már, biztos csak képzelődtem, közben rám írt anyukája mert jóba voltam vele és mondta nekem hogy hagyjam a lányát mert már van másik kapcsolata itt kint, mert ő is kiment vele és hogy miért zaklatom, meg járkálok hozzájuk. Akkor a régi beszélgetéseinket megtartottam és bemásoltam neki. Akkor anyukája udvariasan nem győzött bocsánatot kérni. Három nappal később írt nekem az anyja hogy a lányát nagyon leszidta és kérdezte tőlem hogy bocsánatot kért-e már. Persze nem tette meg a mai napig sem. De akkor mondta hogy azért csinálta ezt mert szerinte szerencsétlen csődtömeg vagyok és az egész netes szerelem egy színjáték volt mert amint meglátott élőben csalódott bennem de tovább játszott velem csak azért hogy hagy kínozzon. Ez aljas húzás volt tőle akkor lettem depressziós de nagyon, azóta nem ismerkedem neten soha, és így is tettem jól mert élőben ismertem meg 3 évvel ezelőtt az igazit a nagy őt akivel már nagyon várjuk a közös gyermekünket akiről jövőhéten tudjuk meg hogy kisfiú vagy kislány lesz ha minden igaz. De a tini korom egy részét a netes szerelem tette tönkre. Soha többé ilyet, és akinek sikerült mert tudom hogy van annak szerencséje van, aki pedig hasonló helyzetbe kerül az nagyon vigyázzon mert mások is hozzám hasonlóan ráfizettek erre.

2016. júl. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Hát sajnálom... És gratulálok a picihez:)
2016. júl. 10. 00:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!