Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most vajon szerelmes vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most vajon szerelmes vagyok vagy csak a hiányát akarom pótolni?

Figyelt kérdés

Tudni kell rólam hogy eddig a srácok 9/10-ede kihasznált,szóval nehezen bízok meg fiúkban. Szóval volt egy srác akiben tényleg megbíztam meg elhittem hogy rendes.Mígnem rámnyomult..elkezdett fogdosni meg próbált leteperni meg rámfeküdni egy parkban..én elutasítottam,azóta nem is keres meg nem adja semmilyen jelét az érdeklődésének felém.Egyszőval kihasznált.Én olyan vagyok aki egy ilyen után sír és depressziós lesz(igen komolyan az voltam de pszihologushoz nem mentem el,megpróbáltam egyedül leküzdeni)Így lett ezután is..teljesen rossz kedvem volt,semmihez nem volt hangulatom,de aztán valahogy facebookon ráakadtam egy srácra.Elkezdtünk dumálni,kölcsönös a szimpátia,bejövök neki,csak én nem tudom eldönteni hogy mi is van.Mert egyszer tök odáig vagyok érte hogy milyen cuki,máskor meg idegesít a nyálas szövegeivel..😕És lehetséges hogy szerelmes lennék belé (vagyis inkáb használjuk a bejön szót),vagy pedig így akarom elérni hogy a másik srác miatt ne legyek kikészülve/egyfajta gondolatelterelésre vagy felejtésre "használom" ?

Vagy más lehet a háttérben?

16/L



2016. júl. 28. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Amíg nem találkoztok addig nem tudhatod hogy szereted e, velem is ez volt a fiúmmal, ugyan ez a helyzet, majd találkoztunk és rá jöttem hogy szeretem
2016. júl. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet ha szeretetet érzel iránta a cukisága miatt.Próbálj egy új kapcsolatra készen állni ,mert lehet ha ebből még lehet valami.Sokan kihasználtak ,jogos is amit érzel ,de nem tudhatod mikor kapsz az élettől egy új,szép lehetőséget.Lehet hogy rendes lesz. (Privibe is írhatsz :) :) ) :)
2016. júl. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. júl. 28. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!