Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány akinek tetszem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akinek tetszem és én is neki, de nem. Akar velem járni, szerintetek? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Van egy lány,2 éve ismerjük egymást,elég jóban vagyunk,ő 17,2 évvel idősebb tőlem,én beleszerettem,és én is tetszem neki,de nem akar velem járni,pedig ha kettesben vagyunk akkor fogdosom és hagyja hogy a nyakát csókolgassam.

2016. júl. 30. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
A csaj bolond... Te is.
2016. júl. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért?
2016. júl. 30. 14:41
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ciki lenne felvállalnia h egy 2 evvel fiatalabb pasival jár, mikozben a barátnői mar huszonevesekkel nyomulnak
2016. júl. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szóval ez a lány 17,2 évvel idősebb nálad. OK. Te mennyi vagy? Mert szerintem a korkülönbség miatt nem akar veled járni :P
2016. júl. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja félre értelmeztem akkor bocs xD
2016. júl. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én 15 vagyok,de idősebbnek nézek ki és érettebb is vagyok
2016. júl. 30. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!