Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van értelme így járni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme így járni egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Nem rég költöztünk külföldre, még nem beszélem jól ezt a nyelvet, de az osztályban tetszik egy lány és kiderült , hogy én is neki. Csak szeretnék is vele lenni meg nem is , nagyon kínosan érezném magam hiszen semmit se tudnék neki mondani. Azt mondanám ,hogy várja meg míg megtanulok az még egy jó idő hiszen angolul tudunk kommunikálni de az nem az igazi.

Pár tanácsot szeretnék, köszönöm.



#fiú #külföld #lány #szerelem.a
2016. máj. 2. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Én Törökországban egy kórusfesztiválon jöttem össze egy finn csajszival, igaz csak 9 nap erejéig, de azóta is beszélgetünk, mi is angolul toljuk, mert mindketten jól beszéljük a nyelvet. Nincs ezzel semmi baj :)

15F

2016. máj. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Cserediák éveimben Svédországban jópár lánnyal összejöttem, habár svédül alig beszéltem. Angolból viszont én is, ő is jó volt, így nem volt gáz. Szóval szerintem van értelme:)


17F

2016. máj. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha ezt megkerdezed akkor nincs...

Amugy hova koltoztetek?

2016. máj. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem ez ne tartson vissza :) sőt, ha összejöttök, még a nyelvet is gyorsabban megtanulod
2016. máj. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
németo.
2016. máj. 23. 03:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!