Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy egy lany es egy fiu mar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy egy lany es egy fiu mar 1 éve együtt vannak de úgy hogy a fiú mar egy csomo hibat kovetett el amik tényleg nagy hibak és a lány mindig megbocsat neki A fiu meg hibat hibara halmoz és megbantja a lányt a lány persze mindig megbocsat neki. miért?

Figyelt kérdés
2016. júl. 30. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Mert naiv és gyerekes.
2016. júl. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert tulságosan szereti a fiùval ellentétben...
2016. júl. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert Kati :(
2016. júl. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocsii de mi az a Kati?😅
2016. júl. 30. 17:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert gondolom kapcsolatfüggő és akkor mászik ki ebből a szarból csak ha jön valaki más akire a csávót lecseréli majd. Elég gáz az ilyen.
2016. júl. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert nagyon naiv a lány. És ez sajnos nagyon rosszat tesz neki es az egész kapcsolatnal. TAPASZTALAT. Én is ilyen voltam sajnos... csak én 3 évig reménykedtem. Aztán sikerült továbblépni anélkül is hogy jött volna más. Azóta szingli vagyok és jól érzem magam, rám fért a változás. És egy év még nem olyan sok idő, hogy ne tudjon elszakadni tőle. Szerintem.
2016. júl. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!