Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 2honapja vagyok egyutt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2honapja vagyok egyutt a baratommal. Lassan 3.2hete kikellett koltoznom nemetorszagba. Es ugy maradtunk hogy tavkapcsolat es 4ev mulva hazakoltozok miert nem megy?

Figyelt kérdés

amiota kint vagyok megvaltozott

furan viselkedik

amint kijottem az ekso heten szakitott velem..de utana megbeszektuk

nagyon szeretet es en ereztem is

de mar nem..es mindenbe a hibat keresi..most mar azt mondja hogy nem szeret..es en az eletemnel is jobban szeretem..mit tegyek?

(en 14l o meg 14f

bocsanat az ekezetert de telorol vagyok)


2016. júl. 31. 16:55
 1/7 A kérdező kommentje:
elso* megbeszeltuk* bocsanat:)
2016. júl. 31. 16:57
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A diákszerelem nem szokott tartós lenni. Főként, ha még távkapcsolat is. Tedd magad rajta túl.
2016. júl. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ezt hagyjatok. keress mást.
2016. júl. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A felnőtteknél sem szokott működni a távkapvsolat, és sajnos valószínűleg nálatok sem fog. Még gyerek szerelem a tiétek és én megértem hogy az első szerelmed, de muszáj mást keresned, mert valószínűleg te is tudod, hogy mi lesz ennek a vége. Sajnálom.
2016. júl. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

igen tudom..de hogy legyek tul rajta?

itt meg barataim sincsenek , es nem birok ugy senkivel ellenni es igy meg nehezebb

2016. júl. 31. 17:53
 6/7 A kérdező kommentje:
most megirt hogy szeret csak neha rajon 👏👏👏👏
2016. júl. 31. 18:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Neked lesz borzasztó rossz ha belemész ebbe megint. Erősnek kell lenned. Ha gondolod írj uzit, és beszélgetünk egy jót :)
2016. júl. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!