Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párom Németországba költözött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom Németországba költözött (munka miatt).4 hónapig nem találkozunk. Utána meg 1 évig. Hogy lehet ezt kibírni? Én nem tudok utána menni mert még sulizok.

Figyelt kérdés
Nem vagyok berendezkedve a távkapcsolatra, 2 hónap után találkoztunk ismét de rossz a kedvem és sokat veszekszünk és sírok, pedig szeretem nagyon. Más azt mondja, hogy ha katonaságba ment volna akkor több évig nem találkoznánk. Lehet ehhez hasonlítani egyáltalán ezt a helyzetet? Úgy érzem kezdünk eltávolodni, a párom már nem úgy viselkedik velem mielőtt kiment volna. Ne gondoljatok hisztis lánynak, csak most tudatosult bennem hogy mit is vállaltunk ezzel a 'távkapcsolattal'. Jövőre való tekintettel lehet ennek értelme? Nem bírom a magányt, kell hogy valaki az életem részese legyen, velem élje meg a hétköznapokat. De önző sem lehetek, mert neki itt már jó helye van, nem várhatom el hogy hazajöjjön. De én meg ezt a helyzetet nem bírom elviselni.

2016. jún. 30. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem foglak felviditani ezzel, de nekem csak rossz tapasztalataim vannak a tavkapcsolatokrol, mind ismeretsegi korben, mind szemelyesen. Eddig ugymond 2 tavkapcsolatom volt, az egyik engem hagyott ott, a masikat en. Az ismeretsegi koromben az osszes tavkapcsolat szakitassal vegzodott, vagy ahol kibirtak, ott is a pasi orrba-szajba csalta a baratnojet, amig kulfoldon volt. Amikor visszakoltozott Mo-ra a srac 4 ev utan, mar akkor is idos volt a baratnoje es a szerencsetlen varta, h majd elveszi felesegul, m a csaj szeretett volna gyereket. Egyutt vannak mar legalabb 15 eve, a csaj kb 45 eves es se gyerek, se hazassag...es ez csak 1 pelda...En lepnek a helyedben minel elobb ebbol a kapcsolatbol.
2016. jún. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már magam sem tudom mit kellene tennem, nálunk megtörtént az eljegyzés és azért jött ki hogy kettőnknek jobb legyen. De én inkább élek szegényesen, de inkább együtt. Megéri egy kapcsolat felbontása a pénz miatt? Egyre több a feszültség köztünk, szeretjük egymást de a jövővel kapcsolatos terveink kezdenek különválni. Szabad kérdeznem mért lettek vége a távkapcsolataidnak?
2016. jún. 30. 14:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Az eljegyzes nem garancia semmire. Az ismerosek a fenti peldamban mar 3 eve egyutt voltak, amikor a srac kiment 4 evre kulfoldre es persze mentek az igeretek, h "majd ha visszajott, akkor hazassga, meg gyerek..." Aztan semmi nem lett belole...

En az 1 eve kulfoldi kiutazasom elott 1 honappal ismertem meg egy sracot. Nem terveztem komolyat, pont, m ugy mentem kulfoldre. De a srac annyira akarta, h legyen komoly, meg felidoben talalkoztunk 2-szer is. Aztan felev utan nem sokkal mar lankadt a lelkesedese, majd par nap mulva szakitott. Ra 1 hetre mar uj csajjal kozos kepet tett fel az eppen aktualis kozmediara...Ekkor en meg kulfoldon voltam es meg 6 honap volt hatra. Megismerkedtem egy pasassal es nagyon jonak indult a kapcsolat. Elkezdtunk tervezni, h maradok, ha letelik az 1 ev, vagy visszajovok. Aztan hazajottem, es az en lelkesedesem lankadt, annyira nem vonzott mar a pasas, meg igazabol o se nagyon tepert, h talalkozzunk, ugyh vegul en mondtam meg neki, h hagyjuk, m jobb ez igy.

2016. jún. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van aki egyszerűen képtelen a távkapcsolatra, én se vagyok ehhez való ember, ha valakivel együtt vagyok, akkor ne csak a levegőben legyen a dolog, ahhoz számomra együtt kell élni, mindennapok kellenek, ezt el kell fogadni! Ha nem megy, nem egyeznek a jövőképek akkor felesleges erőltetni mert fel fog őrölni, azt fogod érezni hogy csak te mondasz le dolgokról, boldogtalan leszel,a saját idődet pazarlod. Helyette lehetne itthon egy olyan kapcsolatod ami lehet kicsit szűkebb gatyaszíjban de megadja azt amire vágysz! Megéri idegeskedni? Veszekedni? Szenvedni? Miközben lehet egy olyan párod is akivel mindennap találkozhatsz, láthatod, megölelheted stb?

Sajnos nálunk a barátok között is ez történik: veszekedés miatt eltávolodnak, nem jár haza már annyit inkább a másik fél, mindkettő tart valakit hisz pillekönnyű így... aztán amikor már nem bírják vége... Pár hét múlva pedig megmutatják az új párt.

Sajnos az eljegyzés csak egy jelzés de nem garancia, bármikor felbontható.

2016. jún. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Legyek olyan önző hogy hazavigyem egy "rosszabb" életbe? Akkor a szivem szakadna meg hogy őt elszakitom a munkajatol amit megszeretett. Csak az a baj hogy meglatogattam őt es ilyenkor is előtérbe helyezi a haverokat, veluk csinal kozos programot aztan szol nekem hogy menjunk, pedig tudja hogy szivesebben lennék kettesben, de a haveroo fontosabbak. Utana ha meg kivagyok akkor bocsanatot ker es igerget. Masnap előről az egész. Ebben a 2 hetben rajottem hogy mar nem vagyok boldog, pedig szeretem teljes szivembol. Nem merek mar neki semmit mondani mert kijelentette hogy én lehúzom a kedvét és hogy a munkajara kihat aztan a fönöke kirugja. Mindennap mar sirok es gyomorgörcsöm van. Felek szakitani. Tudom hogy megbánnám. De nem az az ember áll már előttem aki az volt mielőtt kiment. 😕😕😕😕😥😔
2016. júl. 1. 04:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Remelem szakitottal
2022. febr. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!