Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes rá írnom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes rá írnom?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy buliba egy lánnyal aki felejteni akart, de én is és csókólóztunk többször is. Ő kezdeményezett mondta, hogy bejön neki a külsőm. Eléggé be voltunk szeszelve, nekem nagyon megtetszett így gondolok is rá józanon az előtt nem volt ilyen hiába volt, hogy smároltam valakivel részegen, nem érdekelt utána, de ő valamiért megfogott csak attól félek, hogy belőle ez csak részegség volt és megfog bántani érdemes rá írnom?
2016. aug. 2. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, a bulis kavarásokból ritkán lesz valami.
2016. aug. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Buliba nem fogsz te komoly és hosszú párkapcsolat iránt érdeklődő lányt találni.
2016. aug. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Es komolyan erdeklodo fiut se talalni csak h kiegeszitsem az elottem szolot.

De egy probat meger h rairj.max nem jon ossze..nem olyan komoly meg a dolog. De ha nem teszel egy lepest sose tudod meg h mi lett volna ha?

2016. aug. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igaz.
2016. aug. 2. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!