Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vajon hol/m ilyen formában...

Vajon hol/m ilyen formában (lenne) érdemes naplót írnom?

Figyelt kérdés

Eddig a blogger.hu-n írtam, írok, de csak magamnak, hogy megmaradjanak írásos formában is az emlékeim és hogy kiirhassam magamból az érzéseimet. De félek hogy egyszer pl megszűnik az oldal és elveszik az összes bejegyzésem :/ egyesével nem tudom már lementeni őket mert kb 5 éve írom

Valami ötlet?

Előre is köszönöm


2016. febr. 7. 17:52
 1/5 Szirty ***** válasza:
Írd TXT-be vagy bármilyen szövegszerkesztővel a saját gépeden. Oda és annyiszor mented le ahogy csak akarod.
2016. febr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az összes magyar blogger oldal romhalmaz, csak idő kérdése, mikor adják be a kulcsot. Ezt pofáztam a Freeblognál, Indexblognál is -mit ad isten, mindkettő megszűnt. Válts, amíg nem késő! A blogger.com-ot a Google üzemelteti, az mostanában nem fog megszűnni (de ha mégis, egy kattintással le lehet menteni a tartalmat).
2016. febr. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

És mégis milyen egy kattintással? Segitenél nekem egy kicsit részletesebben?

Mert évente 250 bejegyzést biztos, hogy írtam... Na most ha ezt megszorzod 5-tel... Akkor szép nagy számot kapunk:)

Ha word-be mentem, akkor az is csak a gépemen lesz, vagy egy pendrive-on, ami szintén nem időtálló... Vagy nyomtassam ki apránként, vagy mit csináljak??? :D

2016. febr. 7. 21:17
 4/5 anonim ***** válasza:

#3: Én a blogger.com-ról beszéltem, te pedig a blogger.hu-n tevékenykedsz. A kettőnek semmi köze egymáshoz, akárcsak a gmail.hu-nak a valódi gmail.com-hoz.

Hogy a blogger.hu-n van e mentési lehetőség, azt nem tudom. Exportálás, biztonsági mentés vagy archiválás néven keress utána.

2016. febr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, bocsánat!


Köszönöm azért nagyon!

2016. febr. 8. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!