Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek érdemes írnom egy...

Szerintetek érdemes írnom egy ilyen könyvet?

Figyelt kérdés
Nemrég lezárult egy nagy korszak az életemben. Őr évig tartó huzavona után egy fiú végleg eltűnt az életemből. Még most is nagyon szeretem őt de már tudom hogy soha többé nem lesz az életem része, igaz hogy nagyon sok ember és körülményis szerepet játszott abban hogy vége. Gondoltam írok az egészről egy könyvet ami méltó emléket állít ennek a szerelemnek. A lány neve Victoria Elena lenne, a fiúé még nem tudom. A lényeg az hogy a történet két idösikban játszódna jelen és múlt. A jelennel nyitva ahol a lány már egy sikeres 22 éves üzletasszony és a karrierje felfelé ível, aztán egy esti bálon találkozik régi szerelmével. Aztán indul a múlt története hogy mi volt akkor és hogyan lett vége. Alapnak ennyi. Szerintetek érdemes elkezdeni?

2016. márc. 1. 14:59
 1/5 A kérdező kommentje:
*öt
2016. márc. 1. 15:01
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán. Banális elcsépelt lávsztori.
2016. márc. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ahogy már írták, elcsépelt. 22 éves sikeres üzletasszony? Nekem már ez is vicces egy kicsit. A helyesírásoddal is gondok vannak.
2016. márc. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1. 22 éves. sikeres.....

2. 17 évesen lett szerelmes. Akkor most ez milyen célközönségnek íródna?

3. Semmi másról nem szólna, csak arról, hogy szerették egymást?

4. Nekem nem sokat mondana. Szeretem a romantikát, meg a szerelmes történeteket is, de nem ennyire elcsépelten.

Nekem nem jönne be.

2016. márc. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig érdekes lenne. Egy két idősíkban játszodó történet jól.megírva hatalmas siker lehet! :)

Írd csak!

2017. márc. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!