Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Talán soha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Talán soha többet nem látom azt a srácot akit azelőtt mindennap láttam, nagyon hiányzik, mindenről ő jut eszembe

Figyelt kérdés
1 évfolyammal felettem járt,de idén elballagott,1 éve beszélek vele fb-n (mai napig) és majdnem 1 éve vagyok belé szerelmes,nem akarok rajta tovább lépni mert nagyon szeretem mit csináljak? Mondtam neki hogy találkozzunk de nem mondott rá semmit..élőben egyszer sem beszéltünk ezért akartam vele találkozni de ahhoz képest hogy csak fb-n beszéltem vele elég sok dolog történt...és néha olyan mintha érdekelném de aztán stílust vált,megoldható lenne hogy lássam mert 10 percre lakunk egymástól..tudja hogy szeretem!!És arra se mondott semmit..de ettől független beszélünk kb.napi szinten és rendesebb mint előtte volt..

2016. aug. 2. 23:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Lehet hogy csak plátói de ettől függetlenül fogok vele még beszélni magamra nem fogom kényszeríteni a felejtést ha nekem az fáj..max akkor választanám ezt ha lesz barátnője...
2016. aug. 2. 23:09
 2/6 anonim ***** válasza:
Ajj istenem,miért nem mondod neki hogy szerelmes vagy belé és éred el hogy legyél a barátnője? Ha az én barátnőm nem tesz egyértelmű utalást talán még facen se beszélnénk most nemhogy szeretni egymást,én tettem meg a szükséges lépéseket de tudtam hogy ez kell neki és ezt várja el tőlem.Ha tetszel neki nyert ügyed van
2016. aug. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt felejtsd el... Nem jossz be neki,ha bejonnel neki mar tuti elhivott volna valamerre. Valahogy felejtsd el,keress masik pasit. Biztos talalni fogsz,hidd el.
2016. aug. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Sajnos en is ugy gondolom,hogy nem erdekled!Probald meg kizarni ot a gondolataidbol,keress egy uj hobbit,es hidd el,jonni fog mas,valaki,aki ertekelni fog!
2016. aug. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:) Hat az a helyzet hogy nagyon bizonytalan vagyok mert pl multkor meg o hozta fel ezt a tali dolgot...es en akkor meg igy haat...aztan utana megkerdeztem de akk no valasz es lehet en basztam itt el..bnoje meg nem volt
2016. aug. 4. 19:11
 6/6 A kérdező kommentje:
Na meg eleg zarkozott tipus,vlm mondjuk mar nem..
2016. aug. 4. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!