Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adjatok tanácsot légyszi,...

Adjatok tanácsot légyszi, hogyan lehetne végre túljutni egy megcsaláson, ami 1 évvel ezelőtt történt? Azóta hál' Istennek jól megvagyunk a párommal, de mindennap szinte mindenről eszembe jut.

Figyelt kérdés
2008. dec. 9. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele.Sajnos nekem is megtörtént, hogy megcsaltam a barátom.Persze nagyon megbántam, de az az igazság, hogy amikor megcsaltam nagyon rossz volt a kapcsolatunk és úgy terveztem elhagyom.Tudom nem mentség , de ez lett.A lényeg, hogy kibékültünk, de sok ideig nem ment, azt mondta nem bizonyítottam be h szeretem és megbántam, pedig elmondam neki minden nap, de neki valami tettleges kell.És amyg ezt meg nem csináltam nem nyugodott meg. Mond el neki ezt vagy és gondold át, hogy mi zavar a legjobban a megcsalásában.
2008. dec. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
azt a kapcsolatot mar regen megette a fene ahol megcsaljak egymast!! ez a velemenyem errol!! ha mar az egyik fel masfele kacsingat akkor szerintettek normalis a kapcsolatba valami??
2008. dec. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Es ez igy lesz meg nagyon sokaig.

Aztan ha valoban igazan szereted, akkor egy ido utan el tudod felejteni, ha meg nem akkor meg emiatt fogtok szetmenni.

Velem is megtortent.

A baratom is rajott, hogy hulyeseg volt, nem is jelentett neki semmit es azota szerintem o jobban szenved mint en.

De akkor megbeszeltuk hogy egy darabig " csak ugy egyutt jarunk" es hogy ez egy olyan helyzet ahol TENYLEG BIZONYITANI kell a szeretetet.Ujra meg kell hoditani a masikat.Es akkor van ra esely hogy mukodni fog.

Mindannyian emberek vagyunk, es ki tudja hogy kivel nem eshetne meg ez.De nem mindennap...Es nem is tobb mint egyszer...Ugyhogy mielott ennyi energiat belefektetsz, gyozodj meg rola, hogy biztosan megeri-e a kapcsolatotok a faradsagot!!!

Sok sikert!!! :)

2008. dec. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Sajnálom, hogy egy év után még mindig bant egy ilyen dolog és szerintem ha ennyi idő után is állandóan előtted van, akkor inkább lepj ki. Szenvedni azt fogsz, de meg mindig jobb, mint tönkre tenni magadat azzal, hogy minden nap eszedbe jut.
2008. dec. 10. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
ha igazan szeretik egymast ketfel nem tudjak egymasnak a felre lepest megbocsaltani!! nem birja fel dolgozni hogy egy masikhoz is ugyan ugy ert mint o hoza en legalabbis igy volnek!
2008. dec. 10. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk is volt ilyen sajnos.Én sem tudtam megemészteni a dolgot. Ki találtam menjünk el kicsit kettesbe, el utaztunk görögbe,mintha nem is történt volna meg csodálatos volt.Haza jöttünk minden kezdödött előről,rém álmok stb.A párom szerette volna meg nem történté tenni mindent elkövetett hogy lássam megbánta,és engem szeret(tudni kell hogy a csaj azt hitte engem dobni fog és ők majd élnek szépen tovább együtt)hát rá cseszett,mert a párom engem választott.Rá egy évre babás lettem,én nem akartam megtartani, de apárom azt mondta hogy ő nagyon szeretné.Megtartottuk,van egy csoda szép 7 hós kislányunk,és minden rendeződőtt,és már nem fáj ha rá gondolok.
2008. dec. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A történethez még annyi hozzá tartozik, hogy én akkor éppen babát vártam. Azóta 10 hónapos a gyönyörű kisfiúnk és látom, érzem, hogy a párom megbánta, hogy megcsalt. De a tüske akkor is bennem meradt. A lánnyal is beszéltem. Állítólag ő is sajnálja és esze ágában sem volt kilépni a meglévő kapcsolatából. Csak kalandot akart és az én páromat szúrta ki magának. Persze, tudom, hogy ehhez két ember kell.
2008. dec. 10. 11:16
 8/9 anonim válasza:
én már 6 éve szenvedek ugyanez miatt..sajnos:( mi már szét mentünk ez miatt. egyszerűen nem tudom elfelejteni. most a 3. kibékülésnél tartunk..
2009. márc. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi a válaszokat. Azt hiszem a párom a legjobb módját választotta a bizonyításnak: 2009. aug. 15.-én elvett feleségül. Ezt a napot válaszvonalként tekintem, és most úgy érzem magam, mint a kapcsolatunk elején.
2009. okt. 14. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!