Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vélemény? Tavaly augusztudban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindegy66 kérdése:

Vélemény? Tavaly augusztudban az egyik haverom szerelmet vallott nekem, de akkor ettől megijedtem, nem tekintettem úgy rá. Aztán novemberben egy bulin megcsókolt, de én nem viszonoztam és megbeszéltük, hogy elfelejtjük.

Figyelt kérdés
májusban szinte mindenhétvégén együtt voltunk, majd Júniusban rendeztek nekem egy bulit, amin ő is ott volt és megint csókolóztunk. Majd az utána levő 2 héten mindennap nálunk volt (motorokat szereltünk). Aztán rájöttem, hogy bele szerettem. Folyamatosan egyre jobban. Majd össze jöttünk,3 hétig voltunk együtt aztán rájött, hogy nem szerelmes belém, de jobban szeret mint egy barátot így nem folytattuk tovább. Viszont azóta is jóban vagyunk és kijárogatunk. Néha előfordul, hogy össze-össze gabalyodunk. (Igen. Jóra gondoltok) És fogalmam sincsen, hogy mi legyen ezután. Nem úgy viselkedünk mint a barátok, hisz ha sétálunk néha csak fogja magát és megfogja a kezem, noha nem vagyunk együtt már. És egyszerűen nem tudom, hogy mit is akar. Köszi, hogy végig olvastad és ha van valami tanácsod vagy akár a véleményed is meghallgatom.

2016. aug. 2. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Vélemény.
2016. aug. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ez egy hetero kapcsolat lenne? csak a motorszerelés miatt kérdem ...


a kérdésedre pedig egy nagyon egyszerű választ tudok adni ... miért nem ültök le a seggetekre , és beszélitek meg? kérdezd meg tőle hogy mi van, találd ki hogy te mit akarsz, hogy te tudj mit mondani, és kérdezd meg hogy ő mit akar, és akkor elég hamar a végére lehet járni a sztorinak ... "nem szerelmes, de jobban szeret mint egy barátot" ez elég fura, megfoghatatlan kategória, úgyhogy ennyi idő után most már illene, az egyik értelmezhető halmazba is besorolni

2016. aug. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen,igen hetero..:D( én lány vagyokxd és a szerelésben csak a karbi tisztítás volt a feladatom)Az a helyzet, hogy pont ez a gond amit idéztél,hogy ezt nem tudom én sem értelmezni. De rajta leszek! Köszönöm a válaszod^^
2016. aug. 2. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!